GPS tracker Canmore GP-102+, IPX6, LCD, tlak/teplota/gyro

CanmoreCanmore
Katalogové číslo: GPXGP102P
Výrobce: Canmore
Stránky výrobce: http://www.canmore.com.tw
Kód výrobce: GP102+
EAN: 4716786410068
Záruka: 24 měsíců

GPS tracker Canmore GP-102+, IPX6, LCD, tlak/teplota/gyro

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 1 091,00 Kč s DPH: 1 320,11 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Kapesní sport tracker s bezkonkurenční výbavou s podsvíceným LCD displejem s odolností IPX6. Velikost umožní připevnění ke klíčům, umožní rychlou navigaci zpět k zadaným bodům. Zobrazuje digitální kompas, směr a vzdálenost k cíli, satelity, čas, rychlosti + tempo, výšku (barometrický výškoměr), gradient stoupání/klesání, teplotu, tlak (+počasí), trasu (údaje+grafika), kalorie, historické trasy... Obsahuje i krokoměr. Jednoduché uložení pozice s označením ikonou (ideální pro parkování, rybaření...). Součástí je software pro libovolný záznam tras - 2MB pamět pro záznamy (cca 200t. záznamů), logování podle času nebo vzdálenosti, jednoduchý export do Google Earth i TrackMaker. Nízkopříkonový vysoce Sirf-IV chipset, 48 kanálů, vysoká citlivost a rychlé akviziční časy. Vestavěný Li-Ion akumulátor na 17-20h provozu s GPS, nabíjení přes mini USB. Segmentový LCD displej, 2 tlačítka, rozměr 70x35x16 mm, 40g. Teplotní rozsah -20°C ... +60°C. Černo-žluté provedení. Součástí je USB kabel. Podpora : Windows 7-10.

Detaily

Canmore Gporter GP-102+ je outdoor navigační modul s podsvíceným LCD displejem, bezkonkurenční nabídkou funkcí ve své třídě a s vynikající odolností IPX6. Díky velikosti lze stále nosit u klíčů, umožní rychlou navigaci zpět ke kategorizovaným zadaným bodům i funkce typu "cyklocomputer".

Je použitelný jako:
- univerzální měřič aktivit (běh, lyžování, brusle, kolo, turistika, auto)
- navigace na dříve zadanou pozici (Geocaching)
- digitální kompas
- krokoměr
- datalogger se zobrazením historie
- přístroj pro nahrání souřadnic k vašim fotografiím.


GP102+ je univerzální pomocník jak pro sportovní aktivity, tak pro rybáře, houbaře, cestovatele..
Velkou výhodou proti logování trasy mobilním telefonem je doba provozu na baterie GP-102+ až 20h. Telefon pracuje jako datalogger běžně cca 3-4h a následně dojde k vybití baterií - není možno tedy ani volání!

Modul má podsvícený segmentový LCD displej a zobrazuje:
- směr a vzdálenost k cíli
- digitální kompas
- satelity
- čas, čas trasy
- rychlost, maximální rychlost, tempo
- počet kroků
- spotřebované kalorie
- výšku, gradient stoupání/klesání
- teplotu, tlak
- počasí

Trasa je zobrazena i graficky s možností volby měřítka. Veškeré zaznamenané trasy je možno zobrazit jak přímo na displeji (statistické údaje), tak i v software.

Pro přesnější určení výšky je použit barometrický výškoměr s možností kalibrace. 
V režimu s GPS je k dispozici většina běžných statistických údajů jako na cyklocomputeru vč. spotřeby kalorií a dalších údajů. Přístroj lze nastavit do několika režimů - kolo/chůze/běh/auto...
Díky gyro sensoru lze GP-102+ využít i jako krokoměr s možností vypnutí GPS. V tomto režimu je spotřeba velice nízká.

Funkce Back Track umožní bezpečný návrat ke dříve uloženému cíli, umožní tedy rychlou lokalizaci auta na rozlehlém parkovišti, návrat domů / k autu při houbaření, nalezení oblíbené rybářské oblasti... Cíle lze kategorizovat do 9 skupin označených ikonami. Při této funkci je zobrazena šipka indikující směr k cíli, jeho vzdálenost a nadmořská výška.

Body zájmu lze uložit pro aktuální pozici nebo i zadat jejich souřadnice ručně. Na takto uložené body umí pak modul navigovat. Tuto funkci lze využít např. pro geocaching.


Nízkopříkonový Sirf-IV chipset poskytuje 48 kanálů a hlavně vysokou citlivost, rychlé akviziční časy a podporu SBAS (WAAS, EGNOS). Lokalizace je tak možná i v husté městské zástavbě, v údolích, nebo v lese.

Součástí je licence na software pro vyhodnocování aktivit. Lze jím vyčíst z GP-102+ trasy a i tento modul nastavovat. Logování je možné podle času nebo vzdálenosti. Vestavěná paměť umožní uložení až 200.000 záznamů z trasy. Následně lze trasu prohlížet v dodávaném programu CanWay. Tento software umožní přehledné zobrazení tras, exporty a další funkce.
Užitečné je i přidávání geo informací k fotografiím - na základě časové synchronizace software přidá ke snímkům souřadnice z GPS modulu (zapíše je do EXIF informace). Následně lze místo pořízení snímku snadno zobrazit ve většině běžných programů na Google Maps.
Kompatibilita : MS Windows 7-10 

Pro komunikaci i nabíjení je využit mini USB port.
Na modulu je indikační LED dioda a dvě tlačítka pro přepínání funkcí a ukládání pozice.

Vestavěný Li-Ion akumulátor umožní 17-20h provozu se zapnutým GPS modulem a až 2 měsíce bez GPS.
Součástí je USB kabel.

Rozměr přístroje je pouze 70x35x16 mm, hmotnost 40g. 
Rozšířený teplotní rozsah -20°C ... +60°C umožní využití přístroje i v náročnějších podmínkách.