HDD NAS 320 GB Argosy, Ethernet 10/100, File + FTP server

ArgosyArgosy
Katalogové číslo: HDEAN320
Výrobce: Argosy
Stránky výrobce: http://www.argosy.nl
Záruka: 24 měsíců
Doprodej: Ano

HDD NAS 320 GB Argosy, Ethernet 10/100, File + FTP server

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 1 850,00 Kč s DPH: 2 238,50 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Jednoduchý NAS - Argosy Ethernet Disk. Obsahuje File server a FTP server. Podpora TCP/IP, statická i dynamická IP adresa (DHCP server/klient). Správa přes http. File server nepodporuje uživatele, pouze práva a hesla k adresářům. Obsahuje otvor pro zámek Kensington.

Detaily

Argosy Ethernet Disk je jednoduchý síťový disk pro základní použití. Je určen zejména pro menší firmy i domácí uživatele.

Argosy Ethernet Disk umožní ukládání a sdílení dat, je výhodný i pro zálohování. Lze využít i jako FTP server, data lze tedy využívat i vzdáleně přes internet.

Disk využívá standardní TCP/IP protokol, data lze tedy sdílet prakticky ze všech počítačů. Podporuje jak statické, tak i dynamické IP adresy a může sloužit i jako DHCP server. Disk se spravuje pomocí http z libovolné pracovní stanice.

Tento síťový disk nepodporuje ve File Server režimu uživatele, správa je založena na možnosti vytvářet a sdílet adresáře a tyto adresáře chránit různými hesly. Síťové stanice si potom mohou mapovat tyto adresáře jako svoje síťové disky.

Složba FTP umožní jak anonymní přihlášení, tak přihlášení pod daným jménem a heslem. Těmto jednotlivým účtům lze potom přidělit buď plné oprávnění k přístupu do dané složky, nebo pouze oprávnění pro čtení.

Disk si vytváří i Log událostí, který lze pomocí progranu na správu prohlížet.

Vestavěný disk je výkonný 7200ot. disk s 8MB cache. Masivní hliníková konstrukce tohoto boxu spolu s tichým větráčkem zajišťuje kvalitní chlazení i při nepřetržitém provozu.

Pro mechanické zajištění má disk na zadní straně otvor pro zámek Kensington.

Argosy Ethernet Disk je užitečným doplňkem pro malé sítě a díky minimální spotřebě jsou náklady na provoz velice nízké.
Pro náročnější a širší použití nabízíme síťové servery Synology.