Externí box USB 2.0 na 3,5" SATA HDD, Al provedení

ChronosChronos
Katalogové číslo: ADUCS3
Výrobce: Chronos
Stránky výrobce: http://www.chronos.com.tw/Product/E/6/ot-352u2/OT-...
Kód výrobce: OT352U2S
Záruka: 24 měsíců

Externí box USB 2.0 na 3,5" SATA HDD, Al provedení

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 472,00 Kč s DPH: 571,12 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Externí box pro 3.5" SATA HDD s USB 2.0 připojením OT352U2S, Mass Storage. Kvalitní masivní Al box, pasivní chladič (bez větráčku), vnitřní stínění, indikace přístupu. Napájení ze sítě 220V, výkonný zdroj 2A. Podpora Windows 98SE a vyšší, Mac OS 8.6/9.x a 10.x a vyšší.

Detaily

Box pro připojení 3,5” pevného disku SATA s USB 2.0 rozhraním je ideální sestava pro přenos a zpracování velkého objemu dat a rychlou komunikaci s počítačem.

Typickým využitím je:
- digitální střih videa na PC
- zálohování dat
- distribuce instalačních programů, demo programů...

Po připojení USB kabelu do počítače dojde v moderních systémech k automatické konfiguraci, připojení disku je tedy velice pohotové. Externí disk se potom chová jako další jednotka.

Box má velice kvalitní hliníkové provedení zajišťující dostatečný odvod tepla od disku. Na horní straně je kontrolka indikace přístupu na disk a tlačítko pro zálohování.
Součástí balení je i software Backup4all. Po příslušném nastavení je možno zálohy automatizovat a spouštět i manuálně pomocí zmíněného tlačítka na boxu.

Adaptér je dostupný i přímo v kombinaci s kvalitními disky, můžete tedy ihned začít pracovat (na komplexní řešení poskytujeme 3 roky záruku).

Boxy mají moderní koncepci detekce disku a podporují prakticky všechny disky.
Dodávaný výkonný 2A zdroj zaručuje bezproblémový provoz i pro výkonné vysokokapacitní disky.