Fotoobraz FrameXX Pro430 FullHD (WiFi/LAN, 43" AMVA, USB), bílý rám

FrameXXFrameXX
Katalogové číslo: HDUIFP430W
Výrobce: FrameXX
Stránky výrobce: http://www.framexx.com
Kód výrobce: IFP430W
EAN: 8595184201524
Záruka: 24 měsíců

Fotoobraz FrameXX Pro430 FullHD (WiFi/LAN, 43" AMVA, USB), bílý rám

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 20 720,00 Kč s DPH: 25 071,20 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Digitální fotoobraz s designem klasického obrazu (dřevěný rám a pasparta) a kvalitním zobrazením na 43" antireflexním AMVA Full HD panelu (1920x1080), MTBF 50.000h. Zobrazuje fotografie (JPG,BMP,PNG,GIF,TIFF), video (MPEG4, MKV,AVI,TS, MOV) a HTML5 stránky. Přehrává obsah z lokální paměti, USB, LAN (SMB/UPnP), nebo internetu (FTP, HTML, Flickr, Dropbox). Samostatně YouTube a přímé zobrazení přes Miracast. Možnost projekce fotografií  s přehráváním hudby na pozadí (MP3). Volitelný automatický start prezentace po zapnutí (z libovolného zdroje). Přehrávání mixu fotografií i videa, slideshow i manuální režim, přehrávání i celé vnořené struktury adresářů, Playlisty, timery. Volitelná orientace (na šířku / na výšku). Široké možnosti nastavení (přechodové efekty, časování snímků, plovoucí text, RSS, umístění statického obrázku...). Volitelný centralizovaný dohled (přehled o zapnutí a přehrávání). Jednoduchá vzdálená aktualizace prezentace přes síť nebo z internetu, vzdálené řízení. Připojení pomocí WiFi (b/g/n), vnitřní paměť 13GB, 2x USB slot, 2x 7W reproduktory. Naprosto tichý provoz bez ventilátoru. Infra DO. Certifikováno pro provoz 16/7. Rozměry 106,8 x 65,9 x 6,5 cm, rám -  masiv olše v přírodní barvě, volitelně béžová pasparta.

Detaily

Footoobraz FrameXX Pro 430s je velký elegantní digitální obraz v provedení s bílým dřevěným rámem, paspartou a vysoce kvalitním IPS Full HD panelem pro prezentaci fotografií, videa a HTML stránek. Uživatel si tak může zobrazit libovolný obsah – od obrazů starých mistrů až po rodinná videa. Vnější rozměry obrazu jsou 106,8 x 65,9 x 6,5 cm, obraz lze provozovat jak v horizontální, tak i ve vertikální orientaci.

Díky možnosti prezentace z různých zdrojů vč. HTML stránek a automatizovanému provozu může být jak součástí moderní domácnosti, tak i prostředkem pro efektivní A/V prezentaci a digitální reklamu pro galerie, firmy...

Výhodou je vysoká flexibilita - od snadného ovládání pro základní použití až po flexibilní správu přes vzdálený portál.


Prezentační plocha má úhlopříčku 43“ a rozlišení 1920 x 1080. Použitý industrial grade panel má antireflexní povrch s minimalizací odrazů a je certifikovaný na provoz 16/7 (tedy 16h denně). Životnost panelu (MTBF) je 50 000 h.
Pro komunikaci je vybaven WiFi připojením (b/g/n) a Ethernet LAN konektorem.

Technologie Philips Ambilight vytváří okolo obrazovky světelný efekt, který je barevně sladěn se scénou na obrazovce. Tento systém podsvícení částečně maže hranici mezi obrazovkou a okolním prostředím a prohlubuje tak divácký zážitek.

Vyberte si design přímo do Vašeho interiéru! FrameXX Pro je dostupný v několika variantách provedení:
- standardně v čistém designu ve třech barevných kombinacích masivního dřevěného rámu z olše a volitelně pasparty 
 (přírodní rám/béžová pasparta, černý rám/šedá pasparta, bílý rám/šedá pasparta)
- stejný rám s čistým designem, ale v široké škále barev rámu a pasparty
- specifický design rámu i pasparty
  (část dostupných designů najdete na stránkách http://www.framexx.com/selector-cs/)
První možnost je v ceně, další dvě varianty projektově za příplatek. Paspartu lze v případě potřeby vyjmout. 

Zdroj zobrazovaných informací lze flexibilně vybírat dle potřeby:
- z interní paměti 13GB, nebo USB
- z lokálního serveru (Windows/SMB nebo UPnP)
- z internetu (ze vzdáleného FTP/SMB serveru, Flickr, HTML)
Doplňkem je současná možnost zobrazení RSS kanálů, nebo volitelného textu svázaného s prezentací a to včetně možnosti textu na pozadí snímku/videa.

Díky flexibilnímu konceptu řízení lze prezentace jednoduše a odkudkoliv spravovat a aktualizovat. Při prezentaci z lokální sítě (např. Synology NAS) lze k datům přistoupit přes VPN, při přehrávání z internetu lze využít populární službu Flickr, FTP, nebo přímo zobrazovat definovanou HTML stránku.
Vzdálená správa obsahu je tak spolu s možností plně automatizovaného provozu (Autostart prezentace z libovolného zdroje po zapnutí) ideální pro bezobslužné aplikace.

Prezentaci lze ovládat několika způsoby:
pomocí infra dálkového ovladače
- vložením paměti s Autostart souborem
 (automaticky nastaví FrameXX a spustí prezentaci)
vzdáleně přímým přístupem na FrameXX
 ideální pro ovládání konkrétní prezentace na vnitřní síti přes web rozhraní FrameXX
 (pomocí webového prohlížeče se zabezpečením pomocí hesla)
vzdáleně nepřímým přístupem na FrameXX
 ideální pro ovládání většího množství zařízení/prezentací kdekoliv na internetu, není nutné promapování portů
 (FrameXX komunikuje přes portál, nebo jiný FTP server)

Vzdáleným řízením lze startovat a časovat prezentace, vypínat zařízení, nastavovat parametry, měnit obsah atd.
Komfortním řešením nepřímého vzdáleného ovládání je nadstandardní cloudová služba FrameXX Control. Ta poskytne centralizovaný dohled a správu zařízení, tedy vzdálené ovládání jednotlivého zařízení i celých skupin, tvorbu Playlistů, přehled o stavu zařízení, historii a další funkce.

FrameXX obsahuje interní časovače s týdenním plánem. Další možností je připojení na libovolný časový spínač a tím eliminovat nutnost jakéhokoliv nastavení. Robustní softwarová implementace umožní kdykoliv vypnutí a po zapnutí prezentace opět automaticky nastartuje.

Pokud FrameXX přehrává ze sítě, nebo z internetu, v uživatelsky definovaném intervalu kontroluje zdrojové soubory a provádí automatickou aktualizaci probíhající prezentace. Díky širokým možnostem nastavení lze vybrat přechodové efekty, časování snímků, volitelný obsah horního/spodního banneru (plovoucí text / RSS kanál / grafika / info o snímku), umístění statického vertikálního banneru (ev. hodin / info o snímku) v levé/pravé části atd. Díky časovým filtrům lze přehrávat jen snímky z určitého časového rámce (v rámci fixního intervalu / posledních x dnů). To je výhodné zejména pro větší objemy dat (sportovní reportáže, cestopisy...).
Lze přehrávat i celou vnořenou strukturu adresářů.

Pro náročnější nasazení je možno využít pokročilých playlistů. Ve textovém souboru lze sekvenčně definovat zdroje prezentace a detailní parametry (nastavení) pro každou jednotlivou položku, tedy i různé kombinace zobrazení a obsahů bočních bannerů. U Playlistů funguje i vzdálená aktualizace (lze je použít v lokálním i síťovém umístění), výhodou je tedy jednoduchá centrální správa většího počtu zařízení.
Užitečná je i možnost automatické spouštění prezentace po zasunutí paměti. Ve spojení s Playlistem tak lze okamžitě spustit promítání s definovaným nastavením na jakémkoliv FrameXX a to i bez dálkového ovladače. Je to vhodné např. při jednorázových akcích nebo při outsourcování výroby obsahu prezentace pro zákazníka.

Typické příklady použití:
- designové domácnosti
- domácnosti rodičů
  (děti jim na FrameXX mohou dálkově přes Flickr posílat obrázky z dovolené)
- ateliery, výstavy, galerie, muzea
  (prezentace fotografií, obrazů) 
- stylové prezentace ve firemních prostorách a digitální reklama
  (developeři, prodejci a půjčovny aut, čekárny privátních ordinací, recepce)
- vnitrofiremní informační "nástěnka", prezentace vlastních akcí, fotografií zaměstnanců...


Produkt nabízí naprosto tichý provoz bez ventilátoru a široké spektrum zobrazovaných formátů fotografií (JPG,BMP,PNG,GIF,TIFF) s možností hudby na pozadí (MP3). Video zobrazí ve Full HD kvalitě 1920 x 1080 (MPEG4,WMV,MKV,AVI,TS,4k), má i přímou podporu formátu MOV (iPhone/iPad) a MP4 (Android).
Výhodou je i implemetace historie cest ke zdrojům prezentace, díky tomu se lze velice rychle pohybovat ve dříve prohlížených prezentacích (lokální média, Flickr, HTML) bez nutnosti opětovného zadávání cesty, ev. přístupů (Flickr).
Ozvučení zajišťují vestavěné reproduktory 2x 7W.

Pro komerční nasazení nabízí FrameXX proti běžně nabízeným přehrávačům v této kategorii následující výhody:
- vysoká kvalita zobrazovaných fotografií a videa
- možnost orientace Landscape i Portrait
- zobrazení mixu foto i video v jedné prezentaci
- plovoucí text / banner / RSS nad/pod motivem, boční banner
- Playlisty (lokální i vzdálené)
- Autostart z libovolného zdroje
- zrcadlení obrazovky smartphone, tabletu, nebo notebooku přes Miracast
- YouTube (pouze manuální spuštění)
- vzdálené přímé i nepřímé ovládání přes www rozhraní
- automatické spouštění prezentace po zasunutí paměti
- možnost využití vnitřní paměti 
- snadnou aktualizaci firmware přímo z internetu
- snadnou centrální aktualizaci obsahu (VPN, HTML5, FTP, Flickr)
- systémový log na internetový portál (informace o provozu)
- díky absenci tuneru není třeba měsíční úhrada TV poplatků.

Fotoobraz se ovládá infra dálkovým ovladačem. V případě složitějšího nastavení lze připojit i USB myš, nebo klávesnici, ev. jej lze nastavit přes webové rozhraní.
Menu je několikajazyčné vč. češtiny.

Kromě verze Pro s displejem se dodává i samotný přehrávací modul Sign (pro digitální reklamu, ev. lze využít i jako Set-top-box k TV).

Video galerie