Bluetooth klávesnice Freedom Expression (HID, 80 kláves)

FreedomInputFreedomInput
SKU: BTEFKE
Manufacturer: FreedomInput
Manufacturer Homepage: http://www.freedominput.com
Manufacturer Code: Freedom Expression
Availability: Do 7 dnů
Warranty: 24 months
Action product: No
Clearence sale: No
New product: No

Bluetooth klávesnice Freedom Expression (HID, 80 kláves)

Availability: In Stock
Excl. Tax: €1,040.00 Incl. Tax: €1,258.40

The price includes a recycling fee.

Pieces
OR

Quick Overview

Bluetooth klávesnice (extra plochá) pro komfortní psaní na Apple iPad, iPod, iPhone (od OS ver. 4.0), mobilních telefonech WM PocketPC/ Smartphone (HID), Android (HID) i běžných netbocích/noteboocích/Tablet PC, Playstation 3... Kvalitní provedení v černém hliníku. Při psaní je zobrazena celá plocha displeje - neblokuje ji klávesnice na displeji. Bluetooth profil HID. QWERTY klávesnice, 80 kláves v 6 řadách, speciální klávesy pro Apple iPhone/iPod/iPad, klávesy “Home”, kopírování, ovládání Mediaplayeru (Play, Pause, Rewind, Volume...). Napájení z integrovaného Li-Ion akumulátoru (až 80h provozu) nabíjení z micro USB konektoru (3-4h nabíjení), LED indikace napájení a připojení. Dodávka vč. nabíjecího USB kabelu. Rozměry klávesnice 222 x 120 x 7mm, 205g vč. baterií.

Details

Freedom Expression je elegantní velice plochá Bluetooth QWERTY klávesnice pro komfortní psaní na Apple iPad, iPod, iPhone, telefonech WM PocketPC/ Smartphone i běžných netbocích/noteboocích/Tablet PC/UMPC, Playstation3... Klávesnice je kompatibilní se všemi přístroji, podporujícími Bluetooth HID profil.

Obsahuje 80 kláves v 6 řadách, což umožní jednoduché a rychlé psaní vč. českých znaků. Klávesnice má hliníkovou konstrukci a kvalitní posazení na podložce, pro lepší stabilitu má gumové opěrky. Na klávesnici jsou navíc další klávesy pro ovládání multimediálního přehrávače (ovládání hlasitosti, rychlé přetáčení, Stop/Start) a tlačítko Apple “Home”.

Klávesnice je určena zejména pro mobilní produkty Apple iPad, iPod Touch (i 2G), iPhone 4 (funguje i na iPhone 3GS, iPhone 3G po upgrade na OS 4.0), Android přístroje (Samsung Galaxy Tab, PlayBook...) a další tablety.
Velkou výhodou hardwarové klávesnice je kromě rychlosti a přesnosti psaní i to, že je zobrazena celá plocha displeje - neblokuje ji klávesnice na displeji.
Implementace Bluetooth HID profilu umožní připojení další široké řady přístrojů, ve všech případech velice jednoduše - bez nutnosti instalovat ovladač.

Klávesnice je napájena z integrovaného Li-Ion akumulátoru, které postačí až na 80h provozu. Pokud se klávesnice nepoužívá, automaticky přechází do úsporného režimu. Obsahuje samozřejmě i vypínač. Nabíjení akumulátoru je pomocí micro USB konektoru (3-4h nabíjení).

Pokud požadujete kompatibilitu s přístroji Smartphone Symbian V9 ser. 60 (většina mobilních telefonů Nokia E a N serie), RIM Blackberry, nebo Android OS v nižších verzích, zvolte obdobnou klávesnici Freedom Keyboard Pro.

Klávesnice je kompatibilní s přístroji:
Android ver. 3.x+
Android ver 2.x pouze s BT HID ovladačem (např. Teksoft)
Andoid zařízení s podporou HID (Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy S/S2, Motorola Xoom, Motorola Atrix, Dell Streak, Droid X, HTC EVO 3D)
Apple iPad, iPad 2
Apple iPhone 4, iPhone 3GS
Apple iPod Touch 2G, iPod Touch (OS 4.0)
BlackBerry PlayBook
Symbian telefony s HID profilem
Windows Mobile 6.1 a 6.5 (vč. Palm)
Windows Mobile 6.1 a 6.5 Smartphone Edition
UMPC/Tablet PC/PC s Windows XP/Vista/7
Mac a Linux notebooky a tablety s HID profilem
Sony Playstation 3

Rozměry klávesnice 222 X 120 X 7 mm
Hmotnost 203g vč. baterií.

Video gallery