Items DVB-T Hybrid Digital/Analog TV, FM, Video-in, CardBus

ChronosChronos
Katalogové číslo: VIPDA520
Výrobce: Chronos
Stránky výrobce: http://www.chronos.com.tw
Kód výrobce: TRAVEL-HYBRID(CB-HYBRID)
Záruka: 24 měsíců

Items DVB-T Hybrid Digital/Analog TV, FM, Video-in, CardBus

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH: 895,00 Kč s DPH: 1 082,95 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

PCMCIA CardBus TV s duálním tunerem (DVB-T a analogovým) model ITV-520 pro zobrazení a záznam TV a digitálního rádiového vysílání. Obsahuje i analogový videovstup (kompozitní a SVHS) a FM tuner. Podporuje nahrávání videa do MPEG 2 (vč. časového programování), odložené přehrávání (time-shifting), uložení snímku, teletext, EPG… Kompatibilní s Microsoft Media Center. Součástí je dálkové ovládání, TV anténa, FM anténa. Karta je bez větráčku! Pro Windows XP/Vista.

Detaily

Tento PCMCIA CardBus televizní modul má duální tuner umožňující příjem DVB-T i analogového signálu a digitálního rádiového vysílání.
Televizní pořady tak můžete sledovat naprosto mobilně a prakticky všude pomocí jedné karty.

Karta umožní příjem všech běžných TV standardů, sledovat televizi tedy můžete téměř kdekoliv na cestách. Díky duální funkci máte volbu kvalitního digitálního příjmu v oblastech pokrytých tímto signálem nebo standardního analogového příjmu prakticky ve všech dalších případech.

Velice zajímavá je i možnost digitalizace analogového videa pomocí této karty. S využitím vstupů S-Video nebo kompozitní video (Cinch) lze zobrazovat nebo ukládat video i z analogových přístrojů (analogové videokamery, videa, kamery...).

Karta má integrovaný i FM tuner.

Dodávaný software TV Expert poskytuje komfort televizního přijímače s řadou nadstandardních funkcí. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Samozřejmostí je kvalitní zobrazení na celé obrazovce, nahrávání digitálního videa do MPEG 2 formátu v reálném čase, nahrávání analogového videa (TV nebo ze vstupu) do MPEG 2 formátu, časové programování nahrávání, odložené přehrávání (time-shifting), uložení snímku…

Díky podpoře Teletextu i EPG (programového průvodce) máte možnost získat řadu doplňkových informací. Nahrávání lze naprogramovat velice jednoduše i z digitálního programu (EPG).

Karta má anténní vstup a konektor pro vstup z externího analogového zdroje. Na přiložené kabelové redukci jsou potom konektory S-video, kompozitní video a audio (stereo, 2x cinch). Součástí je i malá prutová anténa, lze samozřejmě použít i standardní TV antény s vyšším ziskem.

Dodávané dálkové ovládání umožní komfortnější obsluhu.

Požadavky na systém:
Windows Windows XP (SP2), Vista
Microsoft Direct X 9.0c nebo vyšší.
Doporučená rychlost procesoru - P4 2 GHz
paměť 512MB.
Zvuková karta AC97 kompatibilní.
PCMCIA CardBus slot.

 

Technická specifikace:
 Připojovací rozhraní:  PCMCIA CardBus 32-bit
 DVB-T Standard  6 / 7 / 8 MHz
 Záznam videa:  přímý záznam v MPEG2 z TV nebo externího analogového zdroje
 Doplňkové funkce:  programování nahrávání, EPG (i přímé programování nahrávání), Teletext, Time shifting, jednoduchá editace videa
 TV anténa vstup:  koaxiální 75 Ohm
 Videovstupy:  S-video, kompozitní video (Cinch)
 Audiovstup:  RCA Audio R/L
 Podpora OS:  Windows XP SP2