Items USB 2.0 DVB-T Hybrid Digital/Analog TV, HDTV, FM, Video-in

ChronosChronos
Katalogové číslo: VIUDA723
Výrobce: Chronos
Stránky výrobce: http://www.chronos.com.tw
Kód výrobce: USB-HYBRID
Záruka: 24 měsíců

Items USB 2.0 DVB-T Hybrid Digital/Analog TV, HDTV, FM, Video-in

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 880,00 Kč s DPH: 1 064,80 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

USB modul s duálním tunerem (DVB-T a analogovým), podpora HDTV + Video vstup, FM tuner ITV-723 - kompaktní provedení pro zobrazení a záznam TV a digitálního rádiového vysílání. Obsahuje i analogový videovstup (kompozitní a SVHS). Podporuje nahrávání videa (vč. časového programování), odložené přehrávání (time-shifting), uložení snímku, teletext, EPG… Přehrávání H.264 / MPEG-2 / TS formátu, nahrávání v MPEG-2 / TS. Součástí je dálkové ovládání a TV anténa. Pro Windows XP / Vista / Windows 7 / Microsoft Media Center.

Detaily

Tento USB 2.0 televizní modul ITV-723 má duální tuner umožňující příjem DVB-T i analogového signálu a digitálního rádiového vysílání. Televizní pořady tak můžete sledovat naprosto mobilně a prakticky všude pomocí jednoho modulu. S podporou HDTV můžete sledovat i zaznamenávat digitální programy v nejvyšší kvalitě.

Modul umožní příjem všech běžných TV standardů, sledovat televizi tedy můžete prakticky kdekoliv na cestách. Díky duální funkci máte volbu kvalitního digitálního příjmu v oblastech pokrytých tímto signálem nebo standardního analogového příjmu prakticky ve všech dalších případech.
Doplňkovou funkcí je FM tuner.

Velice zajímavá je i možnost digitalizace analogového videa. S využitím vstupů S-Video nebo kompozitní video (Cinch) lze zobrazovat nebo ukládat video i z analogových přístrojů (analogové videokamery, videa, kamery...).

Dodávaný software poskytuje komfort televizního přijímače s řadou nadstandardních funkcí. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Samozřejmostí je kvalitní zobrazení na celé obrazovce, nahrávání digitálního videa do MPEG 2 formátu v reálném čase, nahrávání analogového videa (TV nebo ze vstupu) do MPEG 2 formátu, časové programování nahrávání, odložené přehrávání (time-shifting), uložení snímku…

K ovládání lze místo dodávaného software využít i Microsoft Media Center.

Modul podporuje přehrávání H.264 / MPEG-2 / TS formátu, nahrává v MPEG-2 / TS.

Díky podpoře Teletextu i EPG (programového průvodce) máte možnost získat řadu doplňkových informací. Nahrávání lze naprogramovat velice jednoduše i z digitálního programu (EPG).

Modul je kompaktního provedení, má anténní vstup a konektor pro vstup z externího analogového zdroje. Na přiložené kabelové redukci jsou potom konektory S-video, kompozitní video a audio (stereo, 2x cinch). Součástí je i malá anténa pro příjem TV signálu v oblastech s dobrým pokrytím, lze samozřejmě použít i standardní TV antény s vyšším ziskem. Dodávané dálkové ovládání umožní komfortnější obsluhu.
Tuner se napájí přímo z USB sběrnice.

Požadavky na systém:
Windows Windows XP SP2 nebo vyšší
Microsoft® Direct X 9.0c nebo vyšší.
Doporučená rychlost procesoru - Intel Pentium Dual Core 1.5GHz nebo AMD odpovídající rychlosti, paměť 512MB (1GB pro Vista).
Zvuková karta DirectSound kompatibilní.
USB 2.0 slot.

Technická specifikace:
 Připojovací rozhraní:  USB 2.0
 Přijímač:  DVB-T (podpora HDTV) MPEG2 / H.264, analogová TV, FM rádio
 DVB-T Standard  6 / 7 / 8 MHz
 Formát videozáznamu:  MPEG 1/2, WMV, TS
 TV anténa vstup:  Koaxiální 75 Ohm
 Záznam videa:  přímý záznam v MPEG2 z TV nebo externího vstupu
 Doplňkové funkce:  programování nahrávání, EPG (i přímé programování nahrávání), Teletext, Time shifting, jednoduchá editace videa
 Videovstupy:  S-video, kompozitní video (Cinch)
 Audiovstup:  RCA Audio R/L
 Podpora OS:  Windows XP SP2, Vista 32/64, Windows 7