Společnost QNAP vydává systém QuTScloud c5.1.0 Beta pro Cloud NAS

29.08.2023

Společnost QNAP vydává systém QuTScloud c5.1.0 Beta pro Cloud NAS, který nabízí delegovanou správu, aktualizovanou File Station a AES-128-GMAC pro akceleraci podepisování SMB


Společnost QNAP vydává systém QuTScloud c5.1.0 Beta pro Cloud NAS, který nabízí delegovanou správu, aktualizovanou File Station a AES-128-GMAC pro akceleraci podepisování SMB


Tchaj-pej, Tchaj-wan, 29. srpna 2023 –
 Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP) dnes vydala systém QuTScloud c5.1.0 Beta. Nejnovější operační systém pro QNAP Cloud NAS nabízí delegovanou správu pro zvýšení produktivity, vylepšuje File Station o optimalizovanou správu a vyhledávání souborů a podporuje AES-128-GMAC pro akceleraci podepisování SMB. 

QuTScloud přináší revoluci v nasazování a správě podnikových dat pomocí cloudového NAS s ohledem na aplikace ve veřejných cloudech a lokálních hypervizorech. Jedná se o službu na bázi předplatného již od 4,99 USD měsíčně s větší flexibilitou implementace.

Klíčové nové funkce QuTScloud c5.1.0:

 • Delegovaná správa zvyšuje produktivitu řízení a bezpečnost dat
  Správci NAS mohou na ostatní uživatele delegovat 8 typů rolí s konkrétními oprávněními k úlohám správy a datům v NAS. Rostoucím organizacím pomáhá delegování rolí ulehčit práci při správě, aniž by došlo k omezení řízení přístupu k datům.
 • File Station s vylepšenou správou a vyhledáváním souborů
  Nové uživatelské rozhraní File Station umožňuje uživatelům rychle vyhledávat soubory, které byly nedávno nahrány, zpřístupněny a odstraněny, a také hledat soubory pomocí široké škály funkcí vyhledávání a třídění, které jsou poháněné fulltextovým vyhledávačem Qsirch.
 • Podpora AES-128-GMAC pro akceleraci podepisování SMB
  Systém QuTScloud c5.1.0 podporuje akceleraci podepisování AES-128-GMAC (pouze v klientech Windows Server 2022® a Windows 11®), která nejenže výrazně zvyšuje účinnost podepisování dat oproti SMB 3.1.1, ale také zlepšuje využití procesoru systému NAS – a poskytuje tak nejlepší rovnováhu mezi zabezpečením a výkonem.

QuTScloud poskytuje uživatelům téměř identické uživatelské prostředí a služby jako operační systém QTS na fyzických zařízeních NAS. V App Center mohou uživatelé využívat řadu bezplatných i prémiových aplikací, které rozšiřují funkčnost systému QuTScloud a přidávají další funkce. Mezi klíčové funkce QuTScloud patří:

 • Snadný přístup k souborům pomocí protokolů CIFS/SMB, NFS, AFP a iSCSI.
 • Připojte k instanci QuTScloudu další cloudová úložiště (prostřednictvím HBSHybridMount nebo VJBOD Cloud) pro centrální správu cloudových dat.
 • Zefektivněte procesy zálohování a obnovy pomocí snímků a verzování.
 • Rychlé vyhledávání souborů pomocí Qsirch – komplexního vyhledávače společnosti QNAP.
 • Snadno vyhledávejte, sdílejte a automaticky organizujte fotografie pomocí QuMagie – aplikace pro správu fotografií s umělou inteligencí.

Další informace o QuTScloud naleznete na adrese: https://www.qnap.com/go/solution/qutscloud-overview/

© Developed by CommerceLab