Synology® představuje zařízení FlashStation FS3410

25.08.2022

Společnost Synology® představuje zařízení FlashStation FS3410 s výkonnou technologií all-flash pro každé podnikání

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 24. 8. 2022 – Společnost Synology dnes oznámila dostupnost zařízení FS3410, nejnovějšího modelu řady serverů síťového úložiště FlashStation typu all-flash. Zařízení FS3410 je model střední třídy řady 3000 a jedná se o cenově přijatelné zařízení nabízející vynikající síťové funkce připravené k okamžitému použití. Díky své vysoké propustnosti je ideální pro použití v aplikacích vyžadujících vysoce výkonné úložiště zahrnující úložiště a ochranu virtuálních počítačů, synchronizaci souborů a hostování firemních aplikací.

„Zařízení FS3410 vyhovuje poptávce po rychlejších řešeních úložiště s lepší odezvou v aplikacích jako postprodukce videa ve vysokém rozlišení, informační modely budov (BIM), geografické informační systémy (GIS) nebo rozsáhlé projekty CAD," uvedl Julien Chen, produktový manažer společnosti Synology. „Díky vysokému výkonu technologie all-flash jde o ideální volbu pro hostování úložišť virtuálních počítačů a aplikace v oblasti produktivity, jako je náš bezpečný a spolehlivý soukromý poštovní server MailPlus."

Navrženo pro náročná prostředí

24šachtové zařízení FS3410 2U je víceúčelové řešení NAS a SAN založené na univerzálním operačním systému Synology DiskStation Manager (DSM), které používá osmijádrový procesor Intel® Xeon®  a nabízí volitelnou podporu sítí Fibre Channel i rychlejších sítí 40/56GbE.1 Díky vysokému výkonu více než 356 000 / 129 000 4K náhodných čtení/zápisů IOPS2 je vhodné pro použití v roli souborového serveru, blokového úložiště nebo serveru lehkých aplikací, které vyžadují vysokou dostupnost, spolehlivost a nejmodernější technologii úložiště. 

Zařízení z řady firemních úložišť společnosti Synology používají prověřený hardware a jsou navržena pro maximální spolehlivost. Pokročilé monitorování disků úložiště umožňuje správcům lépe a přesněji předpovídat stav disku a zajistit automatickou a bezproblémovou instalaci důležitých aktualizací firmwaru disku.3

Rychlé a spolehlivé úložiště pro virtuální počítače

Zařízení FS3410 je plně certifikováno pro podporu systémů VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V®, Citrix® XenServer™ a OpenStack®Cinder a nabízí také podporu systému Kubernetes CSI. Pokročilá správa úložiště a funkce LUN s podporou systémů VMware® VAAI a Windows® ODX zvyšuje výkon virtuálních počítačů a umožňuje bleskurychlé vytváření, obnovení i klonování snímků. Deduplikace na úrovni svazku zajišťuje vysoce účinnou redukci prostoru úložiště až na 3,15:1.4

Prostřednictvím služby Synology High Availability lze zajistit maximální dostupnost, přičemž zařízení FS3410 lze spárovat s další totožnou jednotkou a vytvořit tak cluster s vysokou dostupností. Architektura active/passive zajišťuje v případě plánovaného nebo neplánovaného výpadku jedné z jednotek automatický přechod služby během několika minut. 

Ochrana virtuálního počítače a infrastruktury

Zařízení Synology FlashStation zahrnují komplexní aplikace pro zálohování a ochranu virtuálních počítačů VMware® vSphere™ a Microsoft®Hyper-V®. Uživatelé mohou prostřednictvím služby Active Backup for Business snadno chránit stávající infrastrukturu a rychle obnovovat virtuální počítače do jiných systémů nebo dokonce do samotného zařízení FS3410.

Dostupnost

Zařízení FS3410 je již nyní dostupné prostřednictvím partnerů a distribučních sítí společnosti Synology. Další informace o zařízení FS3410 jsou uvedeny na stránce  https://www.synology.com/products/FS3410

  1. Nejnovější informace o kompatibilitě se nacházejí na webu https://www.synology.com/compatibility .
  2. Hodnoty výkonu byly získány v rámci interního testování společnosti Synology. Skutečný výkon se může lišit podle testovacího prostředí, používání a konfigurace. Další informace jsou uvedeny v grafech výkonu .
  3. Pokročilá analýza životnosti disků SSD a aktualizace firmwaru jsou k dispozici pouze u podporovaných disků Synology SSD.
  4. V prostředí 10 virtuálních počítačů nakonfigurovaných pro vzdálenou plochu se dvěma operačními systémy a s nainstalovanými podnikovými aplikacemi naměřila společnost Synology poměr redukce objemu dat 3,15:1. Deduplikace na úrovni svazku je k dispozici pouze u svazků tvořených disky Synology SSD.

« Zpět
© Developed by CommerceLab