Bezdrátové DO s QWERTY klávesnicí, RF+programovatelné Infra, Gyro

GeniatechGeniatech
Katalogové číslo: HDRG200
Výrobce: Geniatech
Stránky výrobce: http://www.geniatech.com/pa/android-tv.asp#accesso...
Kód výrobce: KR200-2
Záruka: 24 měsíců

Bezdrátové DO s QWERTY klávesnicí, RF+programovatelné Infra, Gyro

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 680,00 Kč s DPH: 822,80 Kč

V ceně je započítán recyklační příspěvek.

Kusů
NEBO

Popis

Bezdrátový RF+infra ovladač s plnou QWERTY klávesnicí, model KR200-2. Gyroskopický pohybový senzor (virtuální myš) pro snadné ovládání. Kombinace IR + RF 2,4GHz ( dosah >10m ), programovatelná infra část (IR učící režim) - 16-volných kláves pro nové IR kódy. Vhodné zejména pro Android set-top-boxy, plná Android klávesnice (Home, Menu, Esc). Kompaktní USB RF dongle. Vestavěná Li-Pol baterie, doba provozu > 33hod, inteligentní úspora energie. Nabíjení přes USB. Není třeba instalovat ovladač, funguje pod OS Android, MS Windows, Mac OS, Linux.

Detaily

Bezdrátový RF+infra ovladač s plnou QWERTY klávesnicí pro pohodlné psaní - vhodný zejména pro Android set-top-boxy Arena MP-G7 i jiné přístroje.
Gyroskopický pohybový senzor s funkcí virtuální myši umožní snadné ovládání pohybem ruky v prostoru.

Díky QWERTY klávesnici lze snadno pracovat třeba s internetovým prohlížečem, psát zprávy...

Kombinace IR + RF 2,4GHz ovladače umožní perfektní přizpůsobení pro prakticky libovolný přístroj. Infra část je programovatelná (umí učící režim) a kromě pevně nastavených tlačítek obsahuje i 16 volných kláves pro nové IR kódy. Na rozdíl od jiných modelů tak získáte plnou Android QWERTY klávesnici včetně tlačítek Home, Menu, Esc.
Do USB portu přístroje stačí zasunout kompaktní USB RF dongle a klávesnice okamžitě funguje bez nutnosti instalace ovladačů.

Funguje pod OS Android, MS Windows, Mac OS, Linux.

Napájení zajišťuje vestavěná Li-Pol baterie, doba provozu je více než 33hod. Díky funkci inteligentní úspory energie DO po delší době nečinnosti automaticky přejde do úsporného režimu. Do se nabíjí přes USB, nabíjecí kablík je přiložen.

Minirecenzi produktu z redakce ExtraPC naleznete zde.