QNAP

Společnost QNAP (Quality Network Appliance Provider) se věnuje poskytování komplexních řešení od vývoje softwaru, navrhování hardwaru až po vlastní výrobu. Se zaměřením na inovace v oblasti úložišť, sítí a řešení pro chytrá videa nyní společnost QNAP představuje revoluční řešení Cloud NAS, které se přidává k našemu špičkovému softwaru založenému na předplatném a diverzifikovanému ekosystému kanálů služeb. Společnost QNAP považuje NAS za více než pouhé úložiště a vytvořila cloudovou síťovou infrastrukturu, která uživatelům umožňuje pomocí jejich vlastních řešení QNAP hostovat a rozvíjet analýzy na bázi umělé inteligence, edge computing a integraci dat.

 

STORAGE

Společnost QNAP stanovila průmyslový standard pro poskytování místních úložišť a inovativních softwarových řešení odolných do budoucna. Společnost QNAP neúnavně hledá řešení, která podnikům pomáhají modernizovat nakládání s daty a zavádět vícecloudové strategie v cloudové éře.

 

NETWORKING

Díky svým silným stránkám v oblasti virtualizace úložišť poskytuje společnost QNAP revoluční řešení pro virtualizaci sítě včetně robustního portfolia hardwaru, aby bylo možné jednoduché a centralizované zavádění a správa sítě od zařízení edge přes jádro až po cloud.

 

SMART VIDEO

V navázání na vlnu AI se video stalo další hranicí pro velká data. Společnost QNAP poskytuje služby AI s přidanou hodnotou extrahováním maximální hodnoty z video dat, což podnikům pomáhá využívat inteligentní služby.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Společnost QNAP dodává nejen ke svým NAS serverům, ale i k PC a notebookům, celou řadu příslušenství: adaptéry pro kabelové a bezdrátové sítě, rozšiřující karty rozhraní, síťové karty, USB karty, Fibre Channel karty a mnoho dalšího.

 

MANUÁLY A VIDEONÁVODY

Připravilli jsme pro vás manuály a videonávody v čěštině.