Bluetooth Chronos Stereo Audio modul (A2DP, Handsfree, mikrofon, bat.)

ChronosChronos
Katalogové číslo: BTEA
Výrobce: Chronos
Stránky výrobce: http://www.chronos.com.tw
Kód výrobce: BT-AUDIO
Záruka: 24 měsíců

Bluetooth Chronos Stereo Audio modul (A2DP, Handsfree, mikrofon, bat.)

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 780,00 Kč s DPH: 943,80 Kč

V ceně je započítán recyklační příspěvek.

Kusů
NEBO

Popis

Bluetooth Stereo audio modul pro kvalitní příjem audio signálu přes Bluetooth i pro telefonování. Specifikace Bluetooth 3.0 s EDR (zpětně kompatibilní) zajistí rychlý přenos a nízkou spotřebu. Modul umožní příjem hudby z libovolného BT vysílače (mobilní telefon, tablet...) přes A2DP profil, řízení přes AVRCP (ovládání ze zdroje signálu, Play/Pause pomocí tlačítka na modulu). Handsfree profil pro telefonování - modul obsahuje integrovaný mikrofon a lze použít jako handsfree. Neobsahuje reproduktor, výstupní konektor stereo Jack 3,5". Snadné párování, automatické spárování se známým zdrojem. Vysílanou hudbu z notebooku, tabletu nebo mobilu lze přes tento modul bezdrátově přenášet do aktivní reproduktorů, HiFi, autorádia... Obsahuje akumulátor, napájení z micro USB. Součástí je USB napájecí kabel, audio prodlužovací kabely (Jack-Jack a Jack-2x Cinch).

Detaily

Chronos Bluetooth Stereo modul umožní digitální bezdrátový přenos (příjem) audio signálu přes Bluetooth a díky vestavěnému mikrofonu může sloužit i pro telefonování.
Kvalita zvuku při A2DP Stereo Audio profilu je velice dobrá.
S tímto modulem můžete používat Vaše reproduktory jako bezdrátové, je vhodný i do automobilu, kde umožní na autorádiu poslech hudby bezdrátově vysílané z telefonu, nebo tabletu.


Modul je navržen podle Bluetooth 3.0, umožní tedy rychlejší konektivitu a je odolnější proti rušení. Je samozřejmě kompatibilní s nižšími standardy BT.

Pro příjem hudby z Bluetooth zdroje (mobilního telefonu, tabletu...) je využíván kvalitní A2DP profil, řízení probíhá přes AVRCP (ovládání ze zdroje signálu, pro Play/Pause lze použít i tlačítko na modulu). Vysílanou hudbu lze přes tento modul bezdrátově přenášet do aktivní reproduktorů, HiFi, autorádia...
A2DP profil obsahují všechny běžně dodávané telefony a další přístroje s Bluetooth, hudbu tak lze přenášet prakticky z libovolného přístroje vybaveného Bluetooth.

Modul umožní i telefonování přes Handsfree profil, díky integrovanému mikrofonu lze tedy využívat i jako standardní handsfree. Neobsahuje však reproduktor, má výstupní konektor stereo Jack 3,5",který lze připojit např. na audio vstup autorádia. Krátký kablík s Jack audio konektorem lze snadno uchytit do spodní části těla modulu.
Při využití jako handsfree vyzvání jak telefon, tak modul a hovor je možno přijmout jak na telefonu (s následným voláním přes telefon), tak i na modulu stlačením tlačítka pro příjem (s následným voláním přes Bluetooth handsfree).

Modul má snadné párování, následně umožní automatické připojení se známým zdrojem. Při vzdálení mimo dosah Bluetooth a zpětném přiblížení se automaticky připojí.
Napájení je z integrovaného akumulátoru, nabíjení přes micro USB konektor.

Součástí je USB napájecí kabel a dva audio prodlužovací kabely (Jack-Jack a Jack-2x Cinch).