Bluetooth klávesnice Freedom i-Connex Combi (iPad pouzdro, HID, 79 kláves)

FreedomInputFreedomInput
Katalogové číslo: BTEFKIC
Výrobce: FreedomInput
Stránky výrobce: http://www.freedominput.com/freedom-accessories/i-...
Kód výrobce: Freedom i-Connex Combi
Záruka: 24 měsíců

Bluetooth klávesnice Freedom i-Connex Combi (iPad pouzdro, HID, 79 kláves)

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 1 268,00 Kč s DPH: 1 534,28 Kč

V ceně je započítán recyklační příspěvek.

Kusů
NEBO

Popis

Bluetooth klávesnice s integrovaným pouzdrem pro Apple iPad. Pevné pouzdro s jednoduše odklápěcí ochranou displeje (magnetický klip) - kompletní ochrana pro iPad ze všech stran s možností práce i pouze s touch displejem. Klávesnice je na rozdíl od konkurenčních produktů v pouzdru a tvoří jeden celek. Kvalitní odvod tepla iPadu. Při psaní je zobrazena celá plocha displeje - neblokuje ji klávesnice na na displeji. Bluetooth 4.0, profil HID (kompatibilní i s iPhone, Android 3.0 & 4.0 produkty a dalšími přístroji). QWERTY klávesnice, 79 kláves v 6 řadách, speciální klávesy pro Apple, klávesy “Home”, hledání, kopírování, ovládání Mediaplayeru (Play, Pause, Rewind, Volume...), jas displeje. Napájení z integrovaného Li-Ion akumulátoru (až 90h provozu), automatické přepnutí do režimu Wake a Sleep. Nabíjení z micro USB konektoru, LED indikace. Možnost využití obalu jako stojánku pro iPad (vertikální i horizontální pozice), možnost používat klávesnici odděleně od iPadu. Nejlehčí a nejtenčí produkt ve své kategorii - rozměry klávesnice 227 x 122 x 8mm, vč. pouzdra 245 x 189 x 21mm, 405g.

Detaily

Freedom iConnex Combi je elegantní Bluetooth QWERTY klávesnice včetně ochranného pouzdra / stojánku - speciálně vyvinutá pro Apple iPad 2 a nový iPad.
Jedná se o nejlehčí a nejtenčí produkt ve své kategorii.


Tato kombinace je složena z pevného pouzdra pro iPad s jednoduše odklápěcí ochranou displeje používající magnetický klip a klávesnice, která je uložena v zadní části pouzdra, takže v sestaveném stavu tvoří kompaktní celek.

iConnex Combi
- kompletně chrání iPad ze všech stran
- zachovává možnost práce i pouze s touch displejem
(klávesnice je na rozdíl od konkurenčních produktů v pouzdru a tvoří jeden celek - snadno se drží)
- umožní dobrý odvod tepla při použití iPadu v pouzdru
- zachovává možnost použití stávajících “Apple Smart Cover”
- umožní využít obal jako stojánek pro iPad (ve vertikální i horizontální pozici)


Klávesnice lze snadno vyjmout z pouzdra a použít v libovolné vzdálenosti od iPadu (v dosahu Bluetooth), což lze vužít např. při prezentacích apod. To je velká výhoda proti konkurenčnímproduktům,které většinou pracují těsně pod displejem. Obsahuje 79 kláves v 6 řadách. Má kvalitní konstrukci zamezující zaseknutí kláves a dobrou stabilitu na podložce - to umožní jednoduché a rychlé psaní. Na klávesnici jsou navíc další klávesy - “Home”, hledání, kopírování, ovládání multimediálního přehrávače (ovládání hlasitosti, rychlé přetáčení, Stop/Start) a regulace jasu displeje.

Klávesnice je vzhledem k pouzdru určena zejména pro Apple iPad, funguje však s libovolným přístrojem podporujícím Bluetooth HID profil (iPod Touch, iPhone 4 a vyšší, Android 3.0 a vyšší (Samsung Galaxy Tab, PlayBook...) a další tablety (vč. Windows).

Velkou výhodou hardwarové klávesnice je kromě rychlosti a přesnosti psaní i to, že je zobrazena celá plocha displeje - neblokuje ji klávesnice na na displeji.

Klávesnice je napájena z integrovaného Li-Ion akumulátoru, který díky ekonomickému Bluetooth 4.0 postačí až na 90h provozu. Pokud se klávesnice nepoužívá, automaticky přechází do úsporného režimu (Wake a Sleep). Obsahuje samozřejmě i vypínač. Nabíjení akumulátoru je pomocí micro USB konektoru.

Pouzdro je velice tenké, komplet vč. iPadu má rozměry 245 x 189 x 21mm. Vlastní klávesnice 227 x 122 x 8mm.
Hmotnost pouzdra s klávesnicí je 405g.

Video galerie