Option GT ExpressCard 7.2 3G (HSDPA+2G)

OptionOption
Katalogové číslo: GSEOGT7
Výrobce: Option
Stránky výrobce: http://www.option.com/en/products/products/wireles...
Kód výrobce: GE0201
Záruka: 24 měsíců

Option GT ExpressCard 7.2 3G (HSDPA+2G)

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH: 450,00 Kč s DPH: 544,50 Kč

V ceně je započítán recyklační příspěvek.

Popis

BAZAR - použité


3G modul v ExpessCard/34 provedení, model Option GlobeTrotter Express 7.2 (GE0201) s výklopnou anténou a konektorem pro externí anténu. 3-band HSDPA/UMTS do 7,2Mbps, 4-band EDGE/GPRS do 247kbps (multislot Class 10, CS1-4, MCS1-9). Automatická instalace bez nutnosti použít CD (Zero-CD Plug ‘n’ Play), podpora Win XP/Vista/Win7, Mac OS X. Ideální řešení pro notebooky bez PCMCIA slotu. PCMCIA adaptér lze dokoupit.

Detaily

BAZAR - použité

OPTION GSM datová karta Option GlobeTrotter Express 7.2 (GE0201) 3G/EDGE je ideální datové řešení pro notebooky bez PCMCIA slotu. Umožní rychlé připojení k internetu kdekoliv jste. Díky 3G technologii dosáhnete rychlosti až 7,2Mbps. Tam, kde služby 3G nejsou dostupné se lze připojit přes standardní EDGE nebo GPRS.

GlobeTrotter Express 7.2 nabízí skutečně vysokorychlostní připojení pro Internet, Email, Videokonference i VPN aplikace. Stačí jen zasunout SIM kartu.

Univerzální provedení tohoto 3-band HSDPA/UMTS (2100) 4-band EDGE/GPRS (850/900/1800/1900) modemu umožní jeho použití prakticky všude na světě, kde je dostupná síť 3G nebo EDGE/GPRS.

Pohodlnost komunikace je velkou předností separátního modulu, kdy nemusíte řešit jeho napájení a telefon bude určen jen pro hlasovou komunikaci.

GlobeTrotter Express 7.2 je velice rychlá karta podporující všechny běžné datové standardy s rychlostí blížící se ADSL připojení. Pokud se tedy nepřipojíte pomocí 3G, můžete většinou komunikovat pomocí EDGE. Karta podporuje rychlost až 7,2Mbps pro HSDPA (QPSK), při UMTS spojení lze dosáhnout rychlosti 384/64kbps, při EDGE do 247kbps. GPRS je multislot Class 10, podporuje rychlosti do 85,6/26,8kbps. Dostupná datová rychlost je závislá na podpoře operátora a kvalitě signálu.

GlobeTrotter Express podporuje standardní evropské UMTS pásmo 2100 MHz (UMTS FDD), UMTS/HSDPA je tedy vhodné pro všechny sítě českých operátorů a většinu dalších evropských UMTS sítí. Využijte maximální rychlosti HSDPA s O2, Vodafone i T-Mobile CZ. GPRS a EDGE standard je kompatibilní se všemi sítěmi.

Výklopná anténa zlepšuje kvalitu signálu a je součástí Advanced Receiver Technology (ART) slučující výhody "Receive Diversity" a "Receive Equalization" sloužící k dosažení maximálního datového výkonu.

V případě potřeby (velmi špatný signál) je možno použít i externí anténu.

Provoz je indikován dvěma LED diodami.
Flash technologie umožní jednoduchý upgrade karty.

Unikátní technologie "Zero CD" zajistí automatickou instalaci bez CD. Karta je kompatibilní s Windows 2000, XP Pro/Home, Vista 32/64, Windows7, volitelně i pro MAC OS X. Lze zasunout do libovolného PCMCIA slotu Type II s CardBus podporou.