Pouzdro Otterbox 1930 pro BlackBerry 8700, odolné, vodotěsné

OtterboxOtterbox
Katalogové číslo: OPPO1930
Výrobce: Otterbox
Stránky výrobce: http://www.otterbox.com
Kód výrobce: OT1930
Záruka: 99 let

Pouzdro Otterbox 1930 pro BlackBerry 8700, odolné, vodotěsné

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 2 350,00 Kč s DPH: 2 843,50 Kč

V ceně je započítán recyklační příspěvek.

Kusů
NEBO

Popis

Odolné vodotěsné pouzdro pro BlackBerry 8700. Vysoce kvalitní provedení odolné proti prachu, špíně, písku, nárazu, vodě (i slané) - průmyslová odolnost z běžného PDA. Speciální provedení pro BlackBerry, zachovává plnou funkčnost PDA včetně telefonu, odolná klávesnice, přístup ke všem funkcím. Speciální povrchová úprava pro bezpečný úchyt a absorpci nárazů. Všestranné využití - odolné terminály pro sběr dat, pro bezpečnostní složky, sporty...

Detaily

Odolné vodotěsné pouzdro pro BlackBerry 8700.
Vysoce kvalitní provedení odolné proti prachu, špíně, písku, nárazu, vodě (i slané) - průmyslová odolnost z běžného PDA.
Speciální provedení pro BlackBerry, zachovává plnou funkčnost PDA včetně telefonu, odolná klávesnice, přístup ke všem funkcím.
Speciální povrchová úprava pro bezpečný úchyt a absorpci nárazů.

Firma Otterbox (Colorado) vyrábí nejkvalitnější odolná pouzdra pro PDA… s vynikající odolností proti vodě (i slané), prachu, písku, nárazu. Použité materiály splňují nejvyšší bezpečnostní nároky, kvalita umožňuje výrobci poskytovat doživotní záruku.

S pouzdrem Otterbox získá běžné PDA odolnost průmyslového terminálu a to za zlomek jeho ceny.
Oblasti použití jsou jednak v oblasti profesionálního nasazení - odolné terminály pro sběr dat, přístroje pro bezpečnostní složky, průmyslové použití, pro záchranáře a dále pro komerční oblasti - rybolov, vodní sporty, horolezectví…