Síťové a wifi karty

Seznam  Tabulka 

Nastavit sestupně
  • QNAP QXG-10G1T

    QNAP QXG-10G1T

    Jednoportová (10Gbase-T) rozšiřující síťová karta 10GbE, PCIe Gen3 x4, p...

    Katalogové číslo: QXG-10G1T
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 3 809,00 Kč s DPH: 4 608,89 Kč
  • QNAP QXP-3X8PES

    QNAP QXP-3X8PES

    Rozšiřující dvouportová karta (SFF-8644 1x2); PCIe Gen3 x8 pro QNAP PCIe JBOD serie. D...

    Katalogové číslo: QXP-3X8PES
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Není skladem
    Cena bez DPH: 5 519,00 Kč s DPH: 6 677,99 Kč
  • QNAP QXP-3X4PES

    QNAP QXP-3X4PES

    Rozšiřující dvouportová karta (SFF-8644); PCIe Gen3 x4 pro QNAP PCIe JBOD serie. Dopor...

    Katalogové číslo: QXP-3X4PES
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Není skladem
    Cena bez DPH: 3 454,00 Kč s DPH: 4 179,34 Kč
  • QNAP QXG-25G2SF-E810

    QNAP QXG-25G2SF-E810

    Dvouportová rozšiřující síťová karta QXG-25G2SF-E810 SFP28 25GbE; n&iacu...

    Katalogové číslo: QXG-25G2SF-E810
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 9 199,00 Kč s DPH: 11 130,79 Kč
  • QNAP QXG-10G2SF-X710

    QNAP QXG-10G2SF-X710

    Dvouportová rozšiřující síťová karta QXG-10G2SF-X710 SFP+ 10GbE; n&iacut...

    Katalogové číslo: QXG-10G2SF-X710
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 5 552,00 Kč s DPH: 6 717,92 Kč
  • QNAP QXG-10G2T

    QNAP QXG-10G2T

    Dvouportová rozšiřující síťová karta QXG-10G2T BASE-T 10GbE; nízk...

    Katalogové číslo: QXG-10G2T
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 5 326,00 Kč s DPH: 6 444,46 Kč
  • QNAP TRX-10GITSFPP-SR

    QNAP TRX-10GITSFPP-SR

    Optický Transceiver 10GbE SFP+ 850nm SR až 300m teplotní rozsah (-40 ~ 85)
    Katalogové číslo: TRX-10GITSFPP-SR
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 1 452,00 Kč s DPH: 1 756,92 Kč
  • QNAP QXG-100G2SF-CX6

    QNAP QXG-100G2SF-CX6

    Dvouportová 100GbE síťová karta; 2 x QSFP28; Mellanox ConnectX-6 Dx controller
    Katalogové číslo: QXG-100G2SF-CX6
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Není skladem
    Cena bez DPH: 29 049,00 Kč s DPH: 35 149,29 Kč
  • QNAP QXP-32G2FC

    QNAP QXP-32G2FC

    Dvouportový 32Gb adaptér hostitelské sběrnice Fibre Channel Gen 6, 2 x 32Gb/s porty Fibre Cha...

    Katalogové číslo: QXP-32G2FC
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 36 441,00 Kč s DPH: 44 093,61 Kč
  • QNAP QXP-16G2FC

    QNAP QXP-16G2FC

    Dvouportový 16Gb adaptér hostitelské sběrnice Fibre Channel, 2 x 16Gb/s Fibre Channel porty p...

    Katalogové číslo: QXP-16G2FC
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Není skladem
    Cena bez DPH: 23 207,00 Kč s DPH: 28 080,47 Kč
  • QNAP TRX-32GFCSFP-SR

    QNAP TRX-32GFCSFP-SR

    32Gb (28,05Gb/s/14,025Gpbs/8,5Gb/s) LC SR krátkovlnný SFP+ transceiver, až 100 metrů, pro QXP-32G2FC...

    Katalogové číslo: TRX-32GFCSFP-SR
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Není skladem
    Cena bez DPH: 6 585,00 Kč s DPH: 7 967,85 Kč
  • QNAP TRX-16GFCSFP-SR

    QNAP TRX-16GFCSFP-SR

    Dvouportový 16Gb (14,025Gb/s/8,5Gpbs/4,25Gbp) adaptér QNAP pro Fibre Channel, LC SR krátkovln...

    Katalogové číslo: TRX-16GFCSFP-SR
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Není skladem
    Cena bez DPH: 3 744,00 Kč s DPH: 4 530,24 Kč
  • QNAP QXG-10G2T-X710

    QNAP QXG-10G2T-X710

    Dvouportová (10Gbase-T) rozšiřující síťová karta 10GbE, Intel X710, PCIe...

    Katalogové číslo: QXG-10G2T-X710
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 7 972,00 Kč s DPH: 9 646,12 Kč
  • QNAP QXG-5G1T-111C

    QNAP QXG-5G1T-111C

    Rozšiřující karta QNAP 5GbE multi-Gig, Aquantia AQC111C, Gen3 x 1, nízkoprofilov&eacut...

    Katalogové číslo: QXG-5G1T-111C
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 2 356,00 Kč s DPH: 2 850,76 Kč
  • QNAP QXG-5G2T-111C

    QNAP QXG-5G2T-111C

    Rozšiřující karta QNAP s dvěma porty 5GbE multi-Gig, Aquantia AQC111C, Gen3 x 2, nízko...

    Katalogové číslo: QXG-5G2T-111C
    Výrobce: QNAP
    Dostupnost: Skladem
    Cena bez DPH: 3 712,00 Kč s DPH: 4 491,52 Kč