NAS Synology RS11626xs+ 16+4xSATA Rack server, red.zdroj

SynologySynology
Katalogové číslo: RS11626xs+
Výrobce: Synology
Stránky výrobce: http://www.synology.cz
Kód výrobce: RS11626xs+
EAN: 4711174726400
Záruka: 5 let

NAS Synology RS11626xs+ 16+4xSATA Rack server, red.zdroj

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH: 217 932,00 Kč s DPH: 263 697,72 Kč

V ceně je započítán recyklační příspěvek.

Kusů
NEBO

Popis

NAS All-in1 RAID server v supervýkonném provedení pro 16+4x SATA HDD, podpora SSD cache, 2 × M.2 NVMe SSD pro OS, Rack 3U provedení, Hot-Swap disky s možností on-line upgrade kapacity+RAID migrace, RAID: Basic/JBOD/0/1/5/5+Spare/6/10 + Hybrid RAID. File server (+iSCSI Target), FTP/Mail/Backup server (+rsync), Web Station (PHP a MySQL), Dohledové centrum (max. 450 IP kamer, detekce pohybu, notifikace...), iPhone/Android/WP foto/audio streaming a vzdálený dohled, Firewall, široká podpora OS. Ideální pro virtualizaci (VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V®, Citrix® XenServer™ a OpenStack), podpora Windows Domain (ADS&NT4), Secure HTTP/FTP, Secure Network Backup, AES 256bit šifrování svazku. Propracovaná lokalizovaná správa a zálohování přes http(s). CPU AMD EPYC 7303, 16 jader, 2,4GHz, burst 3,4GHz, paměť 64GB DDR4 ECC (max. 1024GB), 2x 10Gb LAN, 2x port PCI-e,2x USB 3.2, 8x exp. port. Přenosová rychlost až 10573 MB/s čtení, 8263MB/s zápis,
895 799 IOPS. Možnost rozšíření s 8x RX1222sas celkem až 116 disků. Podpora UPS. Operační spotřeba / HDD v hibernaci 238,4W/127,26W (vč. disků). Extrémní výkonnost, ideální jako náhrada serveru pro firemní nasazení.

Detaily

   Elegantní All-in1 RAID server nové generace je určený pro náročné nasazení NAS produktů - zejména pro střední a velké firmy a pracovní skupiny ve větších organizacích.

 
- pozice pro  16×3,5" SATA HDD nebo 2,5" SATA SSD + 4×2,5" SATA SSD
- Rack 3U provedení

- s 8x expanzí RX1222sas celkem až 116 pozic
- podpora hardwarového šifrováni dat
- až 10573/8263 MB/s sekvenčního čtení/zápisu na SSD discích
- systémový disk 2 × M.2 NVMe SSD (předinstalováno)
- IOPS při náhodném čtení na iSCSI až 895799(s disky SSD)
- procesor AMD EPYC 7303
- paměť RAM 64GB ECC DDR4  (rozšiřitelná až na 16x64GB=1024GB celkem)
- 2 x USB 3.2 Gen 1,
- 8 x expanzní port Mini-SAS HD
- 2 × Gen4 x16 slot (x16 link)
- 2 x 10GbE RJ45 LAN, 1x LAN pro správu
- maximální počet IP kamer je 450 (vč. 2 licencí zdarma)
- podpora Btrfs interně
- podpora Btrfs, EXT4, EXT3, FAT32, NTFS, HFS+, exFAT
- redundantní napájecí zdroje
-  238,4 wattů (za chodu) / 127,26 wattů (hibernace pevného disku)

Hardware

Procesor

Model CPU

AMD EPYC 7303

Počet CPU

1

Jádra procesoru CPU

16

Vlákna procesoru CPU

32

CPU architektura

64bitový

Frekvence CPU

2.4 (základní)  / 3.4 (turbo) GHz

Systém hardwarového šifrování

Paměť

Systémová paměť

64 GB DDR4 ECC RDIMM

Předinstalovaný paměťový modul

64 GB (64 GB × 1)

Celkový počet paměťových slotů

16

Maximální kapacita paměti

1024 GB (64 GB × 16)

Poznámky

  • Společnost Synology může upravit specifikace předinstalovaných paměťových modulů v reakci na životní cyklus komponent a podmínky dodávek. Všechny upravené komponenty procházejí stejným přísným ověřováním, aby byla zajištěna stejná kompatibilita, stabilita a výkon.
  • Aby bylo dosaženo optimální kompatibility a spolehlivosti, vybírejte paměťové moduly Synology. Společnost Synology nebude poskytovat kompletní záruku na produkt nebo technickou podporu, pokud se k rozšíření paměti použijí jiné paměťové moduly než moduly Synology.
  • Pro konfigurace paměti s více moduly musí být všechny moduly identické a mít stejný modelový číslo. Zkontrolujte Příručku k produktu vašeho produktu Synology pro doporučené konfigurace paměti.

Úložiště

Pozice pro disky (Zobrazit všechny podporované disky)

16 × 3,5" SATA HDD nebo 2,5" SATA SSD

4 × 2,5" SATA SSD

Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou

116 (RX1222sas × 8)

Systémový disk

2 × M.2 NVMe SSD (předinstalováno)

Multipath I/O pro rozšiřovací jednotku

Disky vyměnitelné za provozu*

Poznámky

Externí porty

RJ-45 10GbE LAN port

2

Port LAN se správou připojení mimo pásmo

1

Port USB 3.2 Gen 1

2

Rozšiřovací port

8

Typ rozšiřujícího portu

Mini-SAS HD

PCIe

Rozšíření PCIe

2 × Gen4 x16 slot (x16 link)

Vzhled

Rozměr (RU)

3U

Velikost (výška × šířka × hloubka)

132.3 mm × 482 mm × 724 mm

Hmotnost

19.68 kg

Podpora instalace skříně*

4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKS-02)

Poznámky

Sada ližin se prodává samostatně

Ostatní

Ventilátor systému

80 mm × 80 mm × 4 pcs

Režim otáček ventilátoru

  • Vysokorychlostní režim
  • Chladný režim
  • Tichý režim

Snadno vyměnitelný systémový ventilátor

Zotavení po ztrátě napájení

Hladina hluku

52.9 dB(A)

Plánované zapnutí/vypnutí

Probuzení přes LAN / WAN

Jednotka/adaptér zdroje energie

800 wattů

Náhradní zdroj energie

Vstupní střídavé napětí

100V až 240V AC

Frekvence napájení

50/60 Hz, Jednofázový

Spotřeba energie

238.4 wattů (za chodu)
127.26 wattů (hibernace pevného disku)

British thermal unit

812.94 BTU/hr (za chodu)
433.96 BTU/hr (hibernace pevného disku)

Poznámky

  • Další informace o měření příkonu jsou uvedeny v tomto článku.
  • Testování hluku bylo provedeno s plně nainstalovaným systémem Synology používajícím disky Synology SATA SSD a ve stavu nečinnosti. Dva mikrofony typu G.R.A.S. 40AE byly umístěny ve vzdálenosti 1 metru od přední a zadní strany zařízení. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 ˚C; Vlhkost: 58,2–61,8 %.

Teplota

Provozní teplota

0°C na 35°C (32°F na 95°F)

Teplota pro skladování

-20°C na 60°C (-5°F na 140°F)

Provozní vlhkost

8% na 80% RH

Skladovací vlhkost

5% na 95% RH

Certifikace

  • FCC
  • CE
  • BSMI
  • VCCI
  • RCM
  • UKCA
  • EAC
  • CCC
  • KC
  • BIS
  • UL

Záruka

5 let

Poznámky

Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. (Zjistěte více)

Prostředí

Splňuje omezení RoHS

Obsah balíčku

  • Hlavní jednotka × 1
  • Balíček doplňků × 1
  • Napájecí kabel C13 na C14 × 2
  • Přední kryt × 1

Volitelné příslušenství

Poznámky

Pro konfigurace paměti s více moduly musí být všechny moduly identické a mít stejný modelový číslo. Zkontrolujte Příručku k produktu vašeho produktu Synology pro doporučené konfigurace paměti.

 

Popis DSM

Správa úložiště

Maximální velikost jednoho svazku

  • 1 PB (pouze pro skupiny RAID 6)
  • 200 TB
  • 108 TB

Max. počet interních svazků

32

Mezipaměť SSD pro čtení/zápis (určení velikosti mezipaměti)

SSD TRIM

Efektivita úložiště

RAID Group

Podporovaný typ RAID

  • RAID F1
  • Basic
  • JBOD
  • RAID 0
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10

Migrace svazku RAID

  • Basic na RAID 1
  • Basic na RAID 5
  • RAID 1 na RAID 5
  • RAID 5 na RAID 6

Rozšíření svazku pomocí větších pevných disků

  • RAID F1
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10

Rozšíření svazku přidáním pevného disku

  • RAID F1
  • JBOD
  • RAID 5
  • RAID 6

Global Hot Spare podporuje RAID typu

  • RAID F1
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10

Poznámky

  • Svazky větší než 108 TB vyžadují 32 GB paměti nebo více.
  • Certain conditions are required to support a 1 PB volume. Please refer to this article for more information.
  • Skutečné maximální velikosti fondů úložiště a svazků závisí na velikostech použitých disků, počtu dostupných přihrádek na disky a konfiguraci pole RAID.
  • Využitelná kapacita jednotlivých svazků bude nižší než maximální velikost svazku a závisí na souborovém systému a na množství uložených systémových metadat.
  • Efektivita úložiště pomáhá snižovat spotřebu úložného prostoru pomocí deduplikace a komprese. Další informace o této funkci a jejích požadavcích na podporu naleznete v tomto článku.

Systém souborů

Interní zařízení

  • Btrfs

Externí zařízení

  • Btrfs
  • ext4
  • ext3
  • FAT32
  • NTFS
  • HFS+
  • exFAT

Souborové služby

Souborový protokol

  • SMB
  • AFP
  • NFS
  • FTP
  • WebDAV
  • Rsync

Maximální počet připojení SMB (založeno na FSCT)

10,000

Integrace s Windows ACL (Access Control List)

Ověření pomocí NFS Kerberos

Poznámky

  • Hodnota připojení tohoto modelu je testována s plně osazeným Synology SATA SSD a až čtyřmi 10GbE síťovými porty
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným.
  • Výkon SMB byl hodnocen pomocí Microsoft File Server Capacity Tool (FSCT) verze 1.3 s následující konfigurací:
    • Testovací zátěž: scénář HomeFolder poskytovaný nástrojem FSCT
    • Doba testu: 600 sekund
    • Řadič domény & řadič FSCT: Windows Server 2022
    • Klienti FSCT: 8 × stroje s Windows 10
    • Funkce SMB: Povolené pronajímání adresářů

Účet a sdílená složka

Max. počet místních uživatelských účtů

15,360

Max. počet místních skupin

512

Max. počet sdílených složek

512

Maximální počet synchronizovaných operací se sdílenými složkami

32

Hybrid Share

Maximální počet složek Hybrid Share

30

Hyper Backup

Zálohování složek a balíčků

Zálohování celého systému

High Availability

Synology High Availability

Centrum protokolů

Počet Syslog událostí za vteřinu

3,000

Virtualizace

VMware vSphere

ESXi 8.0 U2, ESXi 8.0 U1, ESXi 8.0, ESXi 7.0 U3, ESXi 7.0 U2, ESXi 7.0 U1, ESXi 7.0, ESXi 6.7 U3, ESXi 6.7 U2, ESXi 6.7 U1, ESXi 6.7, ESXi 6.5 U3, ESXi 6.5 U2, ESXi 6.5 U1, ESXi 6.5

Microsoft Hyper-V

Windows Server 2025, Windows Server 2022

Citrix XenServer

XenServer 8.4, XenServer 8, Citrix Hypervisor 8.2 LTSR CU1

OpenStack

Cinder

Obecné technické údaje

Podporované protokoly

SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, Fibre Channel, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV

Podporované prohlížeče

  • Chrome
  • Firefox
  • Edge
  • Safari

Podporovaný jazyk

English, Deutsch, Français, Italiano, Español, Dansk, Norsk, Svenska, Nederlands, Русский, Polski, Magyar, Português do Brasil, Português Europeu, Türkçe, Český, ภาษาไทย, 日本語, 한국어, 繁體中文, 简体中文

Poznámky

Další podrobnosti o podporovaných verzích prohlížečů jsou uvedeny v Technické specifikace DSM.

Balíčky rozšíření zobrazit celý seznam balíčků

Central Management System

Synology AI Console

Integrace AI modelu třetí strany

Maximální rychlost de-identifikace

12,000 slov za sekundu

Poznámky

  • Měření výkonu anonymizace: Filtry pro čísla kreditních karet, IBAN, individuální daňové identifikační číslo, SSN a jména aplikované na anglický text o 4 355 slovech.
  • Pro povolení de-identifikace musí mít vaše zařízení alespoň 8 GB paměti a nainstalovaný Container Manager.

Synology Chat

Maximální počet uživatelů

1,500

Poznámky

  • Měřeno se simulovanými uživateli, z nichž každý má průměrně 20 000 zpráv, emoji nebo nálepek. Požadovaná doba odezvy serveru je méně než deset sekund.
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným.

Download Station

Maximální počet souběžných úloh stahování

80

SAN Manager

Max. počet cílů iSCSI Target

256

Max. počet jednotek LUN

512

Klon/snímek jednotky LUN, Windows ODX

Synology MailPlus / MailPlus Server

Bezplatné e-mailové účty

5 (Další účty vyžadují zakoupení licencí)

Maximální počet uživatelů

25,000

Poznámky

  • Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů s poštovní schránkou obsahující 20 000 položek náhodně provádí akce a přijímá 240 e-mailů denně, a 80 % uživatelů přijímá 20 e-mailů denně. Další informace
  • Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD.
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s nainstalovaným maximálním podporovaným množstvím. Další informace o požadavcích na paměť.
  • Provoz v režimu s vysokou dostupností bude mít za následek dodatečnou režii.
  • Funkce povolené během hodnocení: ochrana proti nevyžádané poště, antivirová ochrana, DNSBL, seznam dočasně zakázaných položek, skenování obsahu a full-textové vyhledávání (anglicky).

Media Server

Soulad se standardem DLNA

Synology Photos

Rozpoznávání tváře

Rozpoznávání objektů

Snapshot Replication

Maximální počet snímků na sdílenou složku

1,024

Maximální počet snímků na jednotku LUN

256

Maximální počet snímků na systém

65,536

Maximální počet úloh replikace sdílených složek

128

Maximální počet úloh replikace jednotek LUN

64

Maximální počet úloh replikace na systém

128

Surveillance Station

Výchozí licence

2 (Další kamery vyžadují zakoupení licencí)

Maximální počet IP kamer a celkový FPS (H.264)

  • 1080p: 400 kanály, 4000 FPS
  • 3M: 300 kanály, 3000 FPS
  • 5M: 200 kanály, 2000 FPS
  • 4K: 150 kanály, 1500 FPS

Maximální počet IP kamer a celkový FPS (H.265)

  • 1080p: 450 kanály, 13500 FPS
  • 3M: 400 kanály, 4000 FPS
  • 5M: 300 kanály, 3000 FPS
  • 4K: 200 kanály, 2000 FPS

Poznámky

  • Hodnoty výkonu byly získány při testování provedeném se zařízením plně osazeným disky, s výchozí konfigurací paměti a v prostředí souvislého záznamu. Skutečné možnosti systému se mohou lišit podle konfigurace, výkonu disků, počtu povolených funkcí a přítomnosti dalších pracovních zátěží.
  • K vyhledání vhodného modelu podle vašich požadavků použijte nástroj NVR Selector.
  • Počet video kanálů, které lze sledovat současně, je dvojnásobkem maximálního počtu kamer pro stejný kodek a rozlišení.
  • Výše uvedené hodnoty jsou založeny na testování s RTSP streamováním. Pokud je u všech kamer povoleno SRTP, celkový výkon klesne na 70 % uvedených hodnot.

Synology Drive

Maximální počet uživatelů

37,300

Maximální počet hostovaných souborů

100,000,000 (platí pro soubory indexované nebo hostované ve službě Synology Drive. Informace o přístupu k souborům pomocí jiných standardních protokolů se nacházejí v části Souborové služby výše)

Poznámky

  • Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů náhodně provádí operace se soubory (nahrávání, stahování, přesun a mazání) a 80 % uživatelů je přihlášeno, ale nečinných. Další informace
  • Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD.
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným.
  • Překročení výše uvedených doporučených hodnot operace aplikace nezablokuje, může však dojít k prodloužení reakční doby.
  • Při výše uvedených testech byly použity souborový systém Btrfs a nešifrované sdílené složky.

Synology Office

Maximální počet uživatelů

36,200

Poznámky

  • Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů provádí náhodné akce v průměru v 30sekundových intervalech a 80 % uživatelů je přihlášeno a prohlíží si soubor. Další informace
  • Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD.
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným.
  • Výkon klienta může mít dopad na maximální počet uživatelů provádějících souběžně úpravy. Klientská PC použitá pro testování: Intel Core i3-3220 / 8 GB RAM

Virtual Machine Manager

Doporučený počet instancí virtuálních počítačů

32 (Další informace)

Doporučený počet systémů Virtual DSM (vyžaduje se licence)

32 (Včetně 1 licence zdarma)

Poznámky

Specifikace se liší v závislosti na konfiguraci systému a velikosti paměti.

VPN Server

Maximální počet připojení

32

Poznámka:

  1. Parametry modelů se mohou měnit bez předchozího upozornění.
  2. Hodnoty vycházejí z interního testování provedeného společností Synology. Každý test výkonu se provádí samostatně. Současně se nezpracovávají žádné další služby ani aplikace.
  3. Skutečný výkon může být vzhledem k rozdílům v konfiguraci serveru, nasazení a počtu aktivních operací nižší než hodnota z laboratorního testování.
  4. Pokud požadavky na využití překročí výše uvedené specifikace, obraťte se na naše regionální partnery, kteří vám poskytnou profesionální rady.