QNAP představuje nové dvouportové síťové karty 10GbE s podporou SR-IOV pro podporu aplikací VMware

24.10.2023

QNAP představuje nové dvouportové síťové karty 10GbE s podporou SR-IOV pro podporu aplikací VMware


QNAP představuje nové dvouportové síťové karty 10GbE s podporou SR-IOV pro podporu aplikací VMware

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 24. října 2023 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila novou rozšiřující 10Gb síťovou kartu QXG-10G2SF-X710. Tuto kartu PCIe Gen 3 (kompatibilní s PCIe Gen 2) vybavenou pokročilým řadičem Intel® Ethernet Controller X710-BM2 lze nainstalovat do zařízení QNAP NAS nebo počítače se systémem Windows®/Linux® a okamžitě rozšířit konektivitu o dva vysokorychlostní porty 10GbE.

Model QXG-10G2SF-X710 je vybaven dvěma síťovými porty 10GbE SFP+ (10G/1G) a nabízí chlazení bez ventilátoru a nízkou hlučnost. Uživatelé mohou využívat SMB Multichannel nebo Slučování portů ke kombinaci šířky pásma, což poskytuje potenciál přenosu dat až 20 Gb/s, a urychluje tak sdílení velkých souborů a intenzivní přenos dat. QXG-10G2SF-X710 také podporuje funkci SR-IOV, která zlepšuje přidělování síťových prostředků pro virtualizační aplikace VMware®, snižuje spotřebu šířky pásma sítě a výrazně snižuje využití CPU pro servery virtuálních počítačů (hypervizory).

Společnost QNAP nabízí ucelenou řadu řešení 10GbE, přičemž síťová rozšiřující karta QXG-10G2SF-X710 je kompatibilní s různými zařízeními NAS a switchi QNAP 10GbE. Toto cenově výhodné řešení vytváří plynulé, bezpečné a škálovatelné vysokorychlostní síťové prostředí, které vyhovuje potřebám týmů vyžadujících současný přístup k datům, fotografů/videografů, kteří potřebují rychlé přenosy souborů, a virtualizačních aplikací vyžadujících nízkou latenci.

Při instalaci QXG-10G2SF-X710 do počítače si uživatelé musí stáhnout ovladače pro Windows/Linux z oficiálních webových stránek společnosti Intel®.

Další informace můžete získat a na kompletní produktovou řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.

« Zpět
© Developed by CommerceLab