Synology® DS124 a DS224+

09.08.2023

Společnost Synology® představuje zařízení DiskStation® DS224+ a DS124, kompaktní úložiště pro vyšší produktivitu

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 9. srpna 2023 – Společnost Synology dnes oznámila dostupnost zařízení DiskStation DS224+ a DS124, dvou nejnovějších přírůstků do řady datových řešení Synology pro profesionály, malé týmy a nasazení typu edge.


Tato úložiště používají všestranný operační systém Synology DiskStation Manager (DSM) a nabízejí komplexní nástroje na ochranu a správu důležitých dat, vzdálený přístup k souborům a monitorování fyzických vlastností – to vše v kompaktní velikosti stolního počítače.

Zjednodušená správa souborů s přístupem odkudkoli

Zařízení DS224+ a DS124 nabízejí intuitivní správu souborů a sdílení prostřednictvím služby Synology Drive, privátního cloudového řešení, které kombinuje přístup nezávislý na platformě s pokročilými ovládacími prvky soukromí. Pohodlná práce odkudkoli a jednoduchost centralizovaných dat umožňují profesionálům ze všech oborů dosáhnout vyšší produktivity.

Další informace o správě souborů

Všestranné zálohování pro lepší provoz firmy bez výpadků

Nová zařízení společnosti Synology nabízejí celou řadu způsobů zálohování dat. Uživatelé mohou s jejich pomocí průběžně nebo ručně zálohovat pracovní stanice, notebooky a mobilní zařízení nebo využít možnost vytvoření uživatelského plánu záloh v systémech Windows a macOS.

Aby byla zajištěna vyšší úroveň ochrany, mohou uživatelé vytvářet zálohy složek, nastavení systému a softwarových balíčků uložených v zařízení Synology a ukládat je do cloudu, sekundárních systémů Synology a externích zařízení. Dále mohou uživatelé ve svých zařízeních vytvářet snímky dat v časovém bodě, což umožňuje rychlé obnovení, přičemž snímky lze následně ukládat lokálně nebo do vzdáleného umístění.

Další informace o ochraně dat

Správa soukromého sledování pomocí videa

Díky systému pro správu videa (VMS) Synology Surveillance Station s podporou více než 8300 ověřených IP kamer a zařízení ONVIF představují zařízení DS224+ a DS124 výkonnou platformu pro správu sledování a záznamů. Uživatelé mohou rychle nastavovat a spravovat kamery prostřednictvím vysoce konfigurovatelného rozhraní a snadno tak šifrovat, zálohovat a archivovat záznamy.

Po doplnění o volitelné duální nahrávání ve službě Synology C2 Surveillance lze záznamy ukládat v cloudu a zajistit tak lepší vzdálený přístup a doplňkové zálohování. Šifrování klient-server chrání streamy před neoprávněným přístupem a záznam s nízkou latencí zajišťuje uložení záznamu až do poslední sekundy před odpojením streamu z kamery.

Další informace o službě Surveillance Station

DS224+: Nasazení typu edge pro týmy

Zařízení DS224+ je navrženo jako všestranné řešení pro nasazení typu edge pro malé až středně velké týmy a nabízí redundanci dat prostřednictvím jednoho disku v konfiguraci RAID nebo dvou šachet na disky pro úložiště. Zařízení DS224+ umožňuje synchronizaci dat na více serverech prostřednictvím mnoha metod, které podporují různorodé globální nasazení – od řešení synchronizace typu systém-systém přes hybridní úložiště až po veřejné cloudové služby.

„Zařízení DS224+ je ideální pro týmy a pobočky hledající způsob synchronizace s ústředím společnosti,“ uvedl Michael Wang, produktový manažer ve společnosti Synology Inc. „Díky řadě synchronizačních funkcí, které podporuje ihned po vybalení, je připraveno pro integraci téměř do jakéhokoli stávajícího nasazení.“

DS124: Zjednodušené pracovní postupy pro profesionály

Zařízení DS124 je cíleně vytvořeno tak, aby prostřednictvím konsolidace dat vlastníkům malých firem a profesionálům pomohlo zvýšit produktivitu. Ať již jste v kanceláři nebo na cestách, mobilní aplikace pro služby Synology Photos a Synology Drive vám umožní bez námahy provádět zálohování i synchronizaci souborů. Synchronizace na vyžádání uživatelům umožňuje uložit většinu místně ukládaných dat do zařízení DS124 a minimalizovat nutnost nákladných upgradů úložiště notebooků a pracovních stanic.

Julien Chen, produktový manažer ve společnosti Synology Inc, uvedl: „Díky malé stolní velikosti a nízké spotřebě energie je zařízení DS124 zvlášť dobře přizpůsobené pro podnikatele, majitele firem a nezávislé kreativní profesionály, kteří po zjednodušení svých pracovních postupu pomocí zařízení DS124 zvládnou více práce s menšími režijními náklady.“
DS224+DS124
Položka
Diskové šachty 2 1
Procesor CPU Čtyřjádrový procesor Intel® x64 Čtyřjádrový procesor ARMv8
Paměť (max. paměť) 2 GB (6 GB) 1 GB
Spotřeba energie (přístup) 15 W 11 W
Spotřeba energie (hibernace disku) 4,5 W 3,5 W
Podpora Btrfs Ano Ano
Synology Drive Ano Ano
Zálohování
  • Počítač a server (úplné obnovení systému, soubory a složky)
  • Virtuální počítače VMware a Hyper-V
  • Microsoft 365 a Google Workspace
  • Mobilní zařízení (fotografie, videa, hudba)
  • Synology NAS (úplné obnovení systému, složky a konfigurace)
  • Počítač (soubory a složky)
  • Mobilní zařízení (fotografie, videa, hudba)
  • Synology NAS (složky a konfigurace)
Podpora Synology High Availability Ano Ne
Synology Surveillance Station Ano Ano
Max. počet IP kamer 25 12
Záruka 2 roky
(možnost prodloužení na 4 ve vybraných oblastech)
2 roky
(možnost prodloužení na 4 ve vybraných oblastech)

Dostupnost

Zařízení DS224+ a DS124 můžete zakoupit již dnes prostřednictvím prodejců společnosti Synology.

« Zpět
© Developed by CommerceLab