Synology® SA3610 a SA3410

01.03.2023

Společnost Synology® představuje nové modely řady SA3610 & SA3410 pro škálovatelná úložiště v řádu petabajtů

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 1. března 2023—Společnost Synology dnes oznámila dostupnost modelů SA3610 a SA3410, dvou úložných systémů s možností rozsáhlého rozšíření, které umožňují organizacím ukládat velké objemy dat bez ztráty rychlosti a výkonu. Každý model na počátku obsahuje 12 diskových šachet, nicméně firmy mohou tento počet rozšířit až na 96 diskových šachet1 s celkovou hrubou kapacitou úložiště 1,7 PB.2 Tyto nové modely s rozsáhlými možnostmi představují výkonné servery pro centrální zálohování, sledování a poskytování souborů.

„Díky stabilní vysoké propustnosti a rozsáhlé kapacitě představují tyto nové jednotky dokonalé řešení pro zpracování velkých objemů dat, včetně souběžného zálohování, archivace, nahrávání záznamů ze sledování nebo poskytování videa a úložiště," uvedl Michael Wang, produktový manažer společnosti Synology Inc. „U těchto aplikací se obtížně odhadují budoucí potřeby úložiště, nicméně u modelů řady SA mohou firmy začít s malým úložištěm a jakmile to nárůst objemu dat vyžaduje, úložiště rozšířit."

Spolehlivost na prvním místě

Řada zařízení SA3610 & SA3410 je určena pro náročné aplikace a podporuje tedy rychlosti sekvenčního čtení/zápisu 6200/3000 MB/s,3 rozhraní 10/25/40GbE a provoz v sítích Fibre Channel (včetně 2 x 10GbE RJ-45). Kromě toho lze u těchto zařízení využít funkci propojování sítí a podporu více kanálů SMB. Můžete nastavit pole hybridních úložišť, která představují cenově výhodné řešení snížení rychlosti vstupu/výstupu a latence ve svazcích disků HDD s tím, že svazky disků SSD slouží jako mezipaměť pro čtení/zápis.4

Řešení pro vzdálenou správu, jako je například vyhrazený port pro správu připojení mimo pásmo (OOB), centrální správa prostřednictvím systému Synology CMS a cloudovou službou zajištěné vzdálené monitorování ve službě Active Insight, pomáhají snižovat administrativní náklady a redundance hardwaru a sdružování do clusterů typu active-passive prostřednictvím služby Synology High Availability umožňují maximalizovat dobu provozu služeb.

Všestranná datová platforma

Všechny zařízení Synology nabízí spolehlivé firemních řešení pro správu, sdílení a synchronizaci souborů. Služba Synology Drive umožňuje přístup ke správě souborů a nástrojům pro sdílení na počítačích se systémem Windows, počítačích Mac a mobilních zařízeních. Propojuje a synchronizuje data mezi zařízeními a umožňuje tak sladit práci vzdálených týmu a kanceláří.

Služba Synology Drive ShareSync slouží k distribuci souborů na servery po celém světě a zpětné synchronizaci dat do sídla společnosti, případně ji mohou využít týmy k synchronizaci několika serverů s využitím menší šířky pásma a prostoru úložiště, protože služba využívá výkon cloudu. Při použití služby Hybrid Share5 se všechna data ukládají do datových center Synology C2 Storage, kde k nim lze přistupovat na vyžádání; často používané soubory se ukládají do místních mezipamětí systémů Synology a lze k nim tak přistupovat rychlostí sítě LAN.

Další informace o správě souborů

Komplexní ochrana dat zabudovaná v systému

Synology DiskStation Manager (DSM) nabízí výkonná řešení k zálohování počítačů, serverů, virtuálních počítačů a aplikací SaaS. Sada Active Backup Suite umožňuje organizacím konsolidovat zálohy klientů a serverů se systémem Windows, koncových bodů se systémem Linux, systémů Synology, virtuálních počítačů se systémy VMware® a Hyper-V® a platforem Microsoft 365 a Google Workspace do zařízení řady SA3610 & SA3410 a současně nabízí možnost správy všech úloh zálohování prostřednictvím konzole pro centralizovanou správu.

Pro fyzická zařízení jsou k dispozici možnosti obnovení celého systému nebo obnovení na úrovni souborů a virtuální počítače lze dočasně obnovit do integrovaného hypervisoru a minimalizovat tak výpadek služeb. Deduplikace dat na úrovni bloku dokáže významně snížit využití úložiště a přírůstkové zálohy minimalizují dobu zálohování a využití šířky pásma.

Místní snímky umožňují chránit soubory a jednotky LUN před nehodami a externími hrozbami jako útoky ransomwarem, a to při současné minimalizaci využití úložiště a doby obnovení dat (RTO). Všechna řešení Synology pro správu dat jsou vybavena komplexními funkcemi zálohování systému a souborů pro bezpečné zálohování do jiných systémů Synology nebo do služby cloudového úložiště.

Další informace o ochraně dat

Soukromé sledování pomocí videa

Synology Surveillance Station je výkonný systém VMS navržený pro firmy, který chrání již více než 500 000 serverů. Flexibilní podpora standardu ONVIF a více než 8300 ověřených IP kamer usnadňuje nasazení a přizpůsobení požadavkům konkrétních míst. Ke každé jednotce řady SA3610 & SA3410 lze přidat až 128 IP kamer6 a prostřednictvím zabudovaného systému pro centrální správu lze jednoduše monitorovat, spravovat a zálohovat několik serverů.

« Zpět
© Developed by CommerceLab