KOBE, spol. s r.o.

NAŠE ROLE - S KÝM SPOLUPRACUJEME
Firma KOBE byla založena v roce 1993 jako distributor s přidanou hodnotou. Našimi obchodními partnery jsou IT prodejci s přidanou hodnotou, systémoví integrátoři, telekomunikační firmy, IT distributoři a významné e-shopy. Vytváříme fungující dlouhodobá partnerství založená na férovém jednání, rychlé komunikaci a silné technické podpoře.
 
POMÁHÁME V PRODEJI - KONTAKTY A PRODEJNÍ SCÉNÁŘE
Orientujeme se jak na produkty, které naši partneři úspěšně prodávají, tak na technologické novinky. Partneři díky tomu mají možnost oslovit široké spektrum zákazníků. Poskytujeme také fungující scénáře prodeje, stejně jako tipy na konkrétní skupiny zákazníků, nebo přímo zákazníky, kteří mají o dané řešení zájem.
 
NAŠE PRODUKTY A TIPY NA KONKRÉTNÍ ŘEŠENÍ PRO ZÁKAZNÍKY 
Naše produktová řada je postavena na atraktivním sortimentu a standardně je podpořena i přímou vazbou na výrobce. V nabídce naleznete zejména datová úložiště (NAS+SAN), komunikační produkty (4G LTE/3G, Bluetooth…) včetně speciálních antén, GPS moduly, prvky pro Smart Home, IP kamery, dotekové displeje, SSD disky a baterie i zdroje pro notebooky.
Našim partnerům předáváme i jednotlivá modelová nasazení a tím jim šetříme čas a umožníme koncentraci na samotný prodej. 

VLASTNÍ VÝVOJ – ORIGINALITA 
Kobe má i vlastní hardwarový a softwarový vývoj. Příkladem je cyklopočítač Naviion, který již v době před nástupem GPS nabízel detailní záznamy trasy, elektronický itinerář, funkci virtuálního partnera a sdílení tras přes internet. V současnosti úspěšně pokračujeme v projektu internetového fotoobrazu FrameXX pro stylovou prezentaci a digitální reklamu. Partneři jej oceňují pro elegantní design s volitelnými typy rámů dle přání zákazníka a pro možnost zcela automatizovaného provozu. Trvale nasloucháme uživatelům a představujeme nové funkce pro snadnější provoz a širší funkcionalitu.
 
ZÁSADY SPOLUPRÁCE – OSOBNÍ PŘÍSTUP, PODPORA, RYCHLOST 
Základní motto firmy je nabízet kvalitní produkty spolu s odborným zázemím. Zákazníkům poskytujeme předprodejní konzultace usnadňující tvorbu jejich nabídky, produktová školení a nadstandardní servis s možností dokoupení záruky u vybraných produktů. Naše průměrná reklamační doba je do 3-4 dnů. Individuální přístup k partnerům spojený s rychlou reakcí zajistí efektivní komunikaci a bleskové registrace projektů.
 
NAŠE ZÁZEMÍ – PŘÍSTUP K NOVINKÁM
Kobe je členem evropské asociace firem zabývajících se distribucí mobilních zařízení - VADnet Europe (dříve "Mobile Partners International") a to od r. 1994. Díky tomu máme přístup k nejnovějším technologiím, sdílení know-how a efektivnější distribuční politiku spojenou s kvalitnější podporou našich partnerů.
 
PŘÍKLADY ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCE
Příkladem úspěšného provozování našich fotoobrazů jsou instalace v Národním divadle, Národní galerii, Nikon Photo Gallery, prezentačních stojanech RedBull ČR, nebo úzká spolupráce s Asociací profesionálních fotografů ČR. V oblasti distribuční činnosti spolupracujeme s významnými e-shopy, telekomunikačními operátory a systémovými integrátory.