QNAP TL-R1200PES-RP
QNAPQNAP
Katalogové číslo: TL-R1200PES-RP
Výrobce: QNAP
Stránky výrobce: http://www.qnap.com
Kód výrobce: TL-R1200PES-RP
EAN: 4711103083239
Záruka: 5 let
QNAP TL-R1200PES-RP
Dostupnost: Není skladem
V ceně je započítán recyklační příspěvek.
Kusů
NEBO
Popis
Expanzní box pro NAS QNAP 12 pozicový 2U pro montáž do racku s rozhraním PCIe SATA JBOD, 2,5/3,5" disky SATA 6 Gb/s, 2 porty (SFF-8644 1x2), hloubka 24,81 palce / 630,2 mm, redundantní napájecí zdroj, bez railkytu. podporované NAS: TS-h3087XU-RP, TS-h2287XU-RP, TS-h1887XU-RP, TS-h987XU-RP, TDS-h2489FU, TS-h2490FU, TS-h1090FU, TS-855eU(RP)
Detaily
Pozice pro diskové jednotky 12 x 3,5" SATA 6 Gb/s
Systém se dodává bez HDD.
Seznam kompatibilních disků HDD najdete na stránce https://www.qnap.com/compatibility/
Kompatibilita diskových jednotek 3,5" pozice:
3,5" SATA jednotky pevných disků
2,5" SATA jednotky pevných disků
2,5" SATA SSD
Vyměnitelné za provozu
Tvarový činitel 2U Short Depth Rackmount
Hostitelské rozhraní Mini-SAS HD (SFF-8644) 1 x 2 (vstup, výstup)
Indikátory LED Přední panel: HDD 1-12, napájení, stav, spojení, chyba ventilátoru
Zadní panel: Konektor SAS, ID jednotky
Tlačítka Napájení
Rozměry (V x Š x H) 88,65 × 482,2 × 423,8 mm
Hmotnost (čistá) 9.22 kg
Hmotnost (celková) 14.02 kg
Max. počet disků HDD/SSD 12
Typ pevného disku 3,5" nebo 2,5" disky SATA 6Gb/s a 3Gb/s
Provozní teplota 0 – 40 °C (32 – 104 °F)
Skladovací teplota -20 – 70 °C (-4 – 158 °F)
Napájecí jednotka 300 W (x2), 100-240 V
Ventilátor 2 x 80mm, 12 V DC