Bezdrátový sensor teplota (vniřní+venkovní) / vlhkost, 433MHz

ProoveProove
Katalogové číslo: GSXTSHIO
Výrobce: Proove
Stránky výrobce: http://www.proovesmart.com
Kód výrobce: 313159, 311501
EAN: 7330985131592
Záruka: 24 měsíců

Bezdrátový sensor teplota (vniřní+venkovní) / vlhkost, 433MHz

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 450,00 Kč s DPH: 544,50 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Bezdrátový sensor kompatibilní s moduly Tellstick/Proove. I pro venkovní použití (krytí IP44), vestavěné a externí čidlo teploty, rozsah měření -40°C…+50°C, vestavěné čidlo vlhkosti 20%...95%. Přenosová frekvence 433MHz, dosah do 20m. Napájení 2x AAA baterie. Ve spojení s Tellstick DUO/NET umožní vzdálené sledování teploty a vlhosti přes web browser, nebo přímé aplikace pro Android / iOS / Blackberry. Tellstick DUO má USB rozhraní a lze připojit do PC, Tellstick NET má Ethernet rozhraní a připojuje se k routeru.

Detaily

Bezdrátový sensor teploty a vlhkosti je vhodné rozšíření setu pro vzdálené ovládání a monitoring - Proove SmartHome Kit, nebo lze připojit k modulům Tellstick Net a Duo. Senzor umožní jak získat informaci o měřených hodnotách (na mobilu, tabletu...), tak automatizaci.

Vnitřní čidlo měří teplotu a vlhkost, vnější sensor měří teplotu.

Kromě informace o stavu sensoru je možnost přes aplikaci Telldus Live nastavit libovolný automatizovaný proces spuštěný vybranou limitní hodnotou z tohoto sensoru (sepnutí čerpadla po dosažení zvolené teploty, sepnutí topení...).

K aplikaci Telldus Live lze přistupovat jak přes web browser z libovolné platformy, tak pomocí přímé aplikace pro Android / iOS / Blackberry.
Řídící modul Tellstick DUO má USB rozhraní a lze připojit do PC, Tellstick NET má Ethernet rozhraní a připojuje se k routeru.

Současně lze v jednom místě připojit až 8 čidel najednou.

Díky krytí IP44 lze použít i venku.

Specifikace:
Přenosová frekvence: 433,9MHz
Dosah: do 20m
Rozsah měření teploty -40°C…+50°C
Rozsah měření vlhkosti 20%...95%
Krytí: IP44
Napájení: 2x AAA baterie (součástí balení).