Socket Bluetooth čtečka čárového kódu 7Di (Imager, do 51m) odolné provedení

SocketSocket
Katalogové číslo: BCBSO7D
Výrobce: Socket
Stránky výrobce: http://www.socketmobile.com
Kód výrobce: CX2877-1472
Záruka: 12 měsíců

Socket Bluetooth čtečka čárového kódu 7Di (Imager, do 51m) odolné provedení

Dostupnost: Není skladem
Cena bez DPH: 9 490,00 Kč s DPH: 11 482,90 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Scanner čárového kódu s Bluetooth připojením CX2877-1472 . Kompaktní lineární (1D) scanner - Imager kratšího dosahu (5,7-51 cm) pro scanování a bezdrátové odesílání kódu přes Bluetooth 2.1 (Class 1 - dosah 100m), fuzzy logic. Vibrační potvrzení úspěšného přenosu. Scan s emulací klávesnice (do libovolné aplikace), nebo možnost integrace (SDK). Napájení ze dvou nabíjecích AAA akumulátorů (cca 14h/15.000 scanů). HID a SPP profil. Podpora Apple iOS (iPad/ iPhone), Android, BlackBerry, Windows.

Detaily

Kompaktní 1D Bluetooth scanner 7Di (CX2877-1472) firmy Socket je odolná bezdrátová čtečka čárového kódu s připojením pro širokou řadu mobilních přístrojů a umožní komfortní čtení kódů bez nutnosti fyzického připojení k počítači nebo PDA.

Čtení čárového kódu pomocí specializovaných čteček je velice efektivní, rychlé a přesné. Tento kompaktní scanner středního dosahu s 1D snímačem s typickým dosahem 5,7-50,8cm čte všechny běžné 1D kódy. Snímání je možné i z LCD displejů.
Scanner má odolné provedení i pro práci v náročném průmyslovém prostředí. Pádová odolnost je 2m na beton.

Kompaktní a ergonomické řešení scanneru zaručuje pohodlné používání. Na horní straně je umístěno tlačítko pro skenování. Pro použití v hlučném, nebo naopak v tichém prostředí lze využít vibrační potvrzení úspěšného přenosu scanovaného kódu.

Pro bezdrátové odesílání kódu ve modul vybaven výkonným Bluetooth 2.1 EDR Class 1 s dosahem 100m, který samozřejmě umožní u spolupráci s klasickým Bluetooth Class 2 zařízením.

Dodávaný software SocketScan™ vkládá data přímo do aplikací stejně, jako by tam byla manuálně zadána. Software SocketScan dovoluje přidat Prefix / Suffix kódy (Carriage Return, Tab...). Pro ještě lepší integraci do aplikací je dostupný vývojový kit (SDK).
Podporované kódy lze jednoduše povolit nebo zakázat pomocí dodávaného programu.

Napájení je realizováno nabíjecími akumulátory, v dodávce je i síťová nabíječka. Plně nabité baterie postačí asi pro 14h práce.

Scanner je kompatibilní s přístroji:
- Windows Mobile
- Windows XP, Vista, 7,8
- Android
- iOS
- Blackberry

Podporovaný pracovní teplotní rozsah :  0 ... +50°C.
Rozměry  :  132 x 45,1 x 37,9 mm
Hmotnost :  90,7g