Bezdrátový prezentační modul PC/smartphone --> HDMI/VGA EZ-WPS 310

ChronosChronos
Katalogové číslo: VIECEZW31
Výrobce: Chronos
Stránky výrobce: www.chronos.com.tw
Záruka: 24 měsíců

Bezdrátový prezentační modul PC/smartphone --> HDMI/VGA EZ-WPS 310

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 4 950,00 Kč s DPH: 5 989,50 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Modul EZ-WPS 310 je určen pro kvalitní bezdrátovou A/V prezentaci z počítače nebo smartphone na HDMI/VGA projektor nebo LCD/plazma panel.

Zařízení využijete pro prezentaci z jednoho či více notebooků, Android telefonu/tabletu, iPhone či iPadu s tím, že se zbavíte připojování kabelů, což je jednak nepraktické a často i velice obtížné (více notebooků na stole s nutností častějšího přepínání, velká vzdálenost k zobrazovacímu prvku nebo jeho špatná přístupnost...). Modul umožní i prezentaci ze 4 zařízení současně. Produkt je ideální i pro elektronické výukové tabule (eBeam...).

Detaily

Přenos poskytuje výbornou kvalitu obrazu do WXGA+(1440x900) na VGA portu, nebo 720p na HDMI.
Kromě bezdrátového připojení klientů je možno použít i LAN port.

Bezdrátová prezentace z mobilních platforem díky podpoře WiFi-Doc umožní prezentovat přímo z mobilních telefonů (Android, iPhone), nebo tabletů (Android/iPad) soubory typů ppt, doc, xls, pdf, txt, jpg. Přehrávání je možné i z Cloud úložiště (Dropbox, Gmail).

K dispozici jsou dva režimy pro přehrávání - prezentační a video. Díky inteligentnímu nastavování zpoždění je možná i prezentace filmů.
EZWPS 310 podporuje současnou prezentaci až 4 klientů při rozdělení obrazovky na 4 zóny. Moderátor prezentace může operativně přidělovat zóny jednotlivým uživatelům. Současně může být přihlášeno až 32 uživatelů.

Při zobrazení na celou obrazovku lze využít funkce Remote desktop. Na čelní straně EZWPS 310 jsou dva USB porty a do nich lze připojit bezdrátovou USB myš a klávesnici pro ovládání PC/Mac počítače. Na PC lze dále nainstalovat IBW software pro funkci Virtual Intelligent White Board.

Pro iOS/Android/Blackberry je i aplikace MobiShow s možností foto prohlížeče (jpg) a prezentace Powerpoint souborů PtG (po konverzi).

Modul má jednoduchou instalaci, při které nepotřebujete instalační CD. Stačí se pomocí WiFi k modulu připojit a prezentační program si z něj nahrát. V setu je i USB paměť s nahranými aplikacemi a připravenou instalací klientského software, který z ní stačí spustit bez nutnosti instalace.
Úvodní stránka je editovatelná a lze na ni nahrát obrázek dle přání klienta.

EZWPS 310 se konfiguruje jednoduše přes webové rozhraní, během přenosu mohou být data zabezpečena WEP/WPA/WPA2 kódováním.
Podporuje pevné IP i DHCP, SNMP, Access Point i Klient režim. Lze tak snadno integrovat do firemní infrastruktury.
Komunikovat lze jak přes 300Mbps WiFi (802.11 b/g/n), tak přes 100Mb Ethernet.

HDMI výstup má výhodu v kvalitě obrazu i jednoduchosti připojení, navíc oproti využití VGA výstupu není nutno propojovat audio.

Projekce je možná z MS Windows XP / Vista / 7 / 8 , Mac OS X 10.5+ a mobilních platforem Android 2.2+, iPad / iPhone OS 3.2+.