Set 2ks bezdrátových magnetických dveřních sensorů, 433MHz

ProoveProove
Katalogové číslo: GSXT2DS
Výrobce: Proove
Stránky výrobce: http://www.proovesmart.com
Kód výrobce: 311434
EAN: 7330985114342
Záruka: 24 měsíců

Set 2ks bezdrátových magnetických dveřních sensorů, 433MHz

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 480,00 Kč s DPH: 580,80 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Bezdrátový magnetický dveřní/okenní sensor kompatibilní s moduly Tellstick/Proove. Snadná instalace, ideální pro zabezpečení, nebo automatizaci. Čidlo je použitelné na dveře, okna, skříně, grážová vrata... Přenosová frekvence 433MHz, dosah do 30m, IP20. Napájení 1x 12V baterie (23A), je součástí balení. Ve spojení s Tellstick DUO/NET umožní vzdálené ovládání přes web browser, nebo přímé aplikace pro Android / iOS / Blackberry. Tellstick DUO má USB rozhraní a lze připojit do PC, Tellstick NET má Ethernet rozhraní a připojuje se k routeru. Lze i samostatně spárovat k zásuvce.

Detaily

Bezdrátový magnetický sensor je vhodným rozšířením setu pro vzdálené ovládání a monitoring - Proove SmartHome Kit, nebo lze připojit k modulům Tellstick Net a Duo. Senzor umožní jak informaci o pohybu v daném objektu, tak automatizaci.
Lze použít na dveře, okna, skříně, garážová vrata...

Kromě informace o stavu sensoru je možnost spárovat k sensoru lokálně zásuvku, nebo lze přes aplikaci Telldus Live nastavit libovolný automatizovaný proces spuštěný tímto sensorem (sepnutí světla, spuštění hudby, alarm...).

K aplikaci Telldus Live lze přistupovat jak přes web browser z libovolné platformy, tak pomocí přímé aplikace pro Android / iOS / Blackberry. Řídící modul Tellstick DUO má USB rozhraní a lze připojit do PC, Tellstick NET má Ethernet rozhraní a připojuje se k routeru.

Specifikace:
Přenosová frekvence: 433,9MHz
Dosah: do 30m
Krytí: IP20
Napájení: 1x 12V baterie 23A (součástí balení).