Pohybový PIR sensor, 433MHz

ProoveProove
Katalogové číslo: GSXTPS
Výrobce: Proove
Stránky výrobce: http://www.proovesmart.com
Kód výrobce: 311556
EAN: 7330985115561
Záruka: 24 měsíců

Pohybový PIR sensor, 433MHz

Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 440,00 Kč s DPH: 532,40 Kč

V ceně je započítán recyklační poplatek.

Kusů
NEBO

Popis

Bezdrátový pohybový PIR sensor kompatibilní s moduly Tellstick/Proove. Snadná instalace, idální pro zabezpečení, nebo automatizaci. Přenosová frekvence 433MHz, dosah do 30m, IP20. Napájení 1x 12V baterie (23A), je součástí balení. Ve spojení s Tellstick DUO/NET umožní vzdálené ovládání přes web browser, nebo přímé aplikace pro Android / iOS / Blackberry. Tellstick DUO má USB rozhraní a lze připojit do PC, Tellstick NET má Ethernet rozhraní a připojuje se k routeru. Lze i samostatně spárovat k zásuvce.

Detaily

Bezdrátový pohybový PIR sensor je vhodné rozšíření setu pro vzdálené ovládání a monitoring - Proove SmartHome Kit, nebo lze připojit k modulům Tellstick Net a Duo. Senzor umožní jak informaci o pohybu v daném objektu, tak automatizaci.

Kromě informace o stavu sensoru je možnost spárovat k sensoru lokálně zásuvku, nebo lze přes aplikaci Telldus Live nastavit libovolný automatizovaný proces spuštěný tímto sensorem (sepnutí světla, spuštění hudby, alarm...).

K aplikaci Telldus Live lze přistupovat jak přes web browser z libovolné platformy, tak pomocí přímé aplikace pro Android / iOS / Blackberry.
Řídící modul Tellstick DUO má USB rozhraní a lze připojit do PC, Tellstick NET má Ethernet rozhraní a připojuje se k routeru.

Specifikace:
Přenosová frekvence: 433,9MHz
Dosah: do 30m
Krytí: IP20
Napájení: 1x 12V baterie 23A (součástí balení).